اخبار مرتبط

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی از برگزاری اولین همایش پتانسیل ها و فرصت های سرمایه گذاری در بخش کشاورزی نیمه دوم مرداد ماه در ارومیه خبر داد .
به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی ، رضا حسینی در هفدهمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان در سالجاری که با موضوع بحث و بررسی در خصوص برگزاری همایش معرفی پتانسیل ها و فرصت های سرمایه گذاری در بخش کشاورزی برگزار شد به اولویت بندی برنامه ها و فرصت های سرمایه گذاری تاکید نمود و گفت: بر اساس ساختار و تاپ چارت اجرایی این همایش با گرایش بخش کشاورزی و صنایع تبدیلی کشاورزی تبدیلی کشاورزی برگزار می شود .
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی در ادامه به مدعووین این همایش اشاره نمود و گفت: از آنجایی که نتیجه این همایش برای استان و برنامه و هدفی که داریم مهم است لذا افرادی که سابقه و رزومه سرمایه گذاری دارند باید در نظر گرفته شوند .
وی افزود:  این همایش با هدف اطلاع رسانی از توانمندیهای سرمایه گذاری و زیرساختها در استان برای سرمایه گذارران خصوصی و علاقمند به بخش کشاورزی، شناساندن فضای حاکم بر کشور و استان به سرمایه گذاران خارجی و توصیف وضعیت اقتصادی ، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی ، تبادل اطلاعات فنی و تجاری بین سرمایه گذاران ، تجار و بازرگانان شرکت کننده در همایش ، تبادل اطلاعات و ارتقا هماهنگی و همکاری برای دست اندرکاران  و سایر نهادهای مرتبط با حوزه سرمایه گذاری برگزار می شود.
وی اظهار کرد: در کنار پروژه های سرمایه گذاری باید به دغدغه های تجاری سازی کشاورزی نیز توجه و برنامه ریزی لازم در این خصوص صورت گیرد لذا در این همایش می توان با فرصت سازی، سرمایه گذاری و تجاری سازی را شروع کرد.
انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.