اخبار مرتبط

گزارش جی پلاس/ اینستاگردی ورزشکاران؛

مسوول کمیته اجرایی و مسابقات هیات فوتبال ارومیه روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مسابقات فوتسال جام رمضان در 2 بخش دسته های آزاد و کارمندان از چهارم خرداد ماه جاری با حضور 24 تیم در سالن 2 هزار نفری خانه جوان ارومیه آغاز شده و به روزهای پایانی خود رسیده است.
فرخ سامه بیان کرد: این مسابقات شب گذشته با انجام 2 دیدار در بخش دسته های آزاد و 2 دیدار نهایی در بخش کارمندان برگزار شد و در بخش کارمندان تیم های شهرداری، دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستان آذربایجان به ترتیب مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
سامه ادامه داد: در مرحله نیمه نهایی بخش دسته های آزاد نیز تیم پاس با یک گل اروم شاپرک را شکست داد و به فینال رسید و اروم آلیاژ با به ثمر رساندن سه گل از سد دیپلمات گذشت و حریف پاس در دیدار پایانی شد.
وی افزود: مسابقات فینال و رده بندی سه شنبه شب /22 خرداد/ از ساعت 22 در سالن 2 هزار نفری شهید باکری خانه جوان ارومیه آغاز می شود تا چهره تیم های اول تا سوم این دوره از رقابت ها مشخص شود.
سامه بیان کرد: امسال در مجموع مسابقات دسته های آزاد و کارمندان در مراحل مقدماتی، حذفی، نیمه نهایی و نهایی 48 بازی به انجام رسیده است.
به گزارش ایرنا بر اساس اعلام هیات فوتبال آذربایجان غربی تیم های اول تا سوم به ترتیب 25، 20 و 15 میلیون ریال جایزه نقدی، کاپ و احکام ورزشی دریافت می کنند.
همچنین آقای گل، فنی ترین بازیکن و بهترین دروازه بان نیز جوایز نقدی دریافت خواهند کرد.
6009/3072
انتهای پیام

اخبار مرتبط

گزارش جی پلاس/ اینستاگردی ورزشکاران؛

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.