• کدخبر: 921840
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، سرهنگ حبیب جعفرزاده در جمع خبرنگاران در مورد آخرین وضعیت صدور کارت‌های هوشمند پایان خدمت در استان گفت: از ابتدای آغاز طرح تبدیل کارت‌های کاغذی به الکترونیکی، تعداد ۳۴۶ هزار و ۲۳۶ فقره در خواست ثبت شد که از این تعداد ۳۴۴ هزار و ۴۸۱ فقره کارت هوشمند پایان خدمت صادر شده و مابقی کارت ها به‌دلیل نواقص و داشتن معایب در اطلاعات ارسالی، صادر نشده است.

وی در مورد آخرین وضعیت تعویض کارت معافیت نیز اظهار کرد: تاکنون ۱۳۲ هزار و ۲۵۳ فقره کارت معافیت صادر و تحویل شده است.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی همچنین از بررسی و ۲۰۴ مورد درخواست پزشکی در استان خبر داد و افزود: صدور ۲۱ هزار و ۹۷۵ فقره معافیت تحصیلی، صدور یک هزار فقره مجوز سفر، رسیدگی و اتخاذ تصمیم نسبت به ۵ هزار و ۲۰۴ مورد درخواست پزشکی از اقدامات این معاونت در سال گذشته بوده است.

جعفرزاده همچنین به مشمولان غایب استان نیز اشاره کرد و گفت: از متولدین سال ۵۵ تا سال ۷۸ در سطح استان تعداد ۸۷ هزار و ۶۶۹ نفر مشمول غایب مطلق داریم و برخی به سبب نداشتن کارت‌های ملی و معافیت هوشمند است که اگر کارت‌های خود را هوشمند کنند تعداد مشمولین غایب مطلق در سطح انتظامی استان به نصف این رقم کاهش می‌یابد.

وی اضافه کرد: همچنین مشمولین غایبی که پیگیر درخواست خود نبودند از سال ۸۳ تا پایان سال ۹۶ تعداد ۸ هزار و ۳۳۶ نفر بوده اند که مشمول غایب به شمار می روند.

 

46

انتهای پیام
  • کدخبر: 921840
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.