اخبار مرتبط

رضا قهرمانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سد شهرچای ارومیه بهترین مکان برای پاروزنی است و به همین علت، میزبانی این دوره اردوی تیم ملی برای حضور در مسابقات جوانان 2018 آسیا در این دریاچه برگزار می شود.
وی با بیان اینکه اردوی تیم ملی جوانان با انجام تمرین های سخت و مداوم در حال برگزاری است، ادامه داد: اعضای تیم ملی، 85 درصد آمادگی خود را برای حضور در رقابت های قهرمانی جوانان آسیا که تیر سال جاری در کره جنوبی برگزار می شود، کسب کرده اند.
وی بیان کرد: اعضای تیم با تمام توان تمرین های استقامت و هوازی را انجام می دهند تا بتوانند با آمادگی کامل در رقابت های جوانان آسیا حضور یابند و افتخاری دیگر را برای کشور کسب کنند.
عضو 18 ساله تیم ملی قایقرانی جوانان کشور گفت: در رقابت های آسیایی سنگاپور 2017، سخت تمرین کرده بودیم که در سایه این تمرین ها مدال طلا را به دست آوردیم.
قهرمانی افزود: کسب پیروزی های پی در پی علاوه بر اینکه افتخاری برای کشور و استان ماست، روحیه ما برای مسابقات آینده را نیز تقویت می کند.
وی بیان کرد: آذربایجان غربی دارای ظرفیت های بالایی در رشته قایقرانی است و استفاده بهینه از این ظرفیت ها، زمینه حضور در سکوهای بین المللی را فراهم می کند.
به گزارش ایرنا آذربایجان غربی یکی از قطب های مهم قایقرانی در ایران است و حضور ملی پوشانی به نام های محسن شادی، عاقل حبیبیان، احمد احمدی، رویا عباسی، افشار حیدری، اتابک پیشیار، یاسر جوهری، وحید جوهری، فرزاد کربلایی قلی زاده، فرهاد کربلایی قلی زاده و سیدحسن موسوی و 2 مربی به نام های طاهر کبوتری و سیمین خیاطی گواه این ادعاست.
وجود سدهای متعدد نظیر سد حسنلوی نقده، سد شهرچایی ارومیه و سد مهاباد، نقش مهمی در تربیت بیش از 10 قایقران ملی پوش و تقدیم به تیم های ملی داشته است.
8135/2093
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.