اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، ماموستا ملا قادر سهرابی در خطبه های نماز جمعه مهاباد افزود: مسلمانان باید اثرات وحدت و تبعات دوگانگی را درک کنند چرا که دشمن به فکر تفرقه بین جهان اسلام است.
وی با اشاره به تلاش آمریکا برای حمله به سوریه، اظهار کرد: در صورت حمایت و پیشیبانی ملت های مسلمان از همدیگر نه آمریکا و نه اسرائیل توان ضربه به سوریه را ندارند.
ماموستا سهرابی با بیان اینکه استکبار جهانی با نام دفاع از ملت سوریه به این کشور حمله کرد، گفت: همه جهان شاهد هستند که مردم این کشور بدست حامیان آمریکا قتل عام می شوند.
وی همچنین با اشاره به فرا رسیدن روز ارتش، عنوان کرد: ارتش رکن اساسی اقتدار هر جامعه ای است و کشورهایی که قدرت دفاعی و ارتش قوی نداشته باشند همواره مورد تجاوز دشمنان قرار می گیرند.
ماموستا ملا قادر سهرابی ادامه داد: منافقین کور دل با ترور فرماندهان و بزرگان ارتش به فکر تضعیف قدرت نظامی ما بودند که به اهداف خود برسند.
وی با اشاره به سالگرد شهادت امیر سپهبد علی صیاد شیرازی ،افزود: ملت ما با داشتن و پرورش چنین فرماندهانی توانسته در مقابل توطئه های دشمن مقابله و امنیت و اقتدار خود را حفظ کند.
وی همچنین با اشاره به موفقیت های اخیر ارتش سوریه در پاک سازی مناطق تروریستی، گفت: به لطف خداوند تروریست های منطقه هر روز ضعیف تر شده و مجبور خواهند شد به خانه های استکبار جهانی برگردند.
امام جمعه شهرستان مهاباد همچنین با تبریک مبعث پیامبر اسلام، افزود: ​مبعث یکی از مشترکات شیعه و سنی است و باید توجه به این مشترکات با هدف تقویت اتحاد افزایش یابد.
شهرستان مهاباد با 237 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی قرار دارد.
3093
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.