اخبار مرتبط

احمد اصغری مهرآبادی روز سه شنبه در حاشیه افتتاح مساکن مهر شهرستان نقده در جنوب آذربایجان غربی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: 2 میلیون و 200 هزار واحد مسکن مهر در کشور وجود دارد که عملیات اجرایی آنها از سال 1386 شروع شده و مرحله احداث یک میلیون و 960 هزار واحد به اتمام رسیده است.
وی ادامه داد: در حال حاضر 300 هزار واحد مسکن مهر در کشور آماده تحویل است و به تدریج در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.
وی اضافه کرد: ساخت مساکن مهر به معنی اتمام طرح نیست زیرا برخی مشکلات زیربنایی و نبود امکانات اولیه باعث می شود در تحویل این مساکن دچار مشکل شویم.
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر اظهار کرد: حدود 2 هزار و 500 باب مدرسه، 480 مسجد و 67 کلانتری برای مساکن مهر در کشور نیاز است تا امکانات اولیه زندگی در این مجتمع ها فراهم شود.
اصغری مهرآبادی بیان کرد: با حمایت های دولت توانستیم ساخت 509 باب مدرسه، 50 مسجد و 50 کلانتری را به اتمام برسانیم و برای ادامه این روند نیازمند حمایت های ادارات مرتبط هستیم.
وی با اشاره به اینکه مساکن مهر پنج استان کهگیلویه و بویراحمد، چهار محال و بختیاری، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان و اردبیل رو به اتمام است، گفت: طرح های مساکن مهر این شهرستان ها تا پایان سال جاری به اتمام می رسد.
وی در مورد مساکن مهر آذربایجان غربی نیز گفت: به غیر از سه شهر مشکل دار ارومیه، مهاباد و سردشت تمامی طرح به زودی به اتمام می رسد و آن سه شهر هم باید در سه ماهه اول سال 1397 تحویل متقاضیان شود.
به گزارش ایرنا، در این آئین یکهزار و چهار واحد مسکن مهر در آذربایجان غربی مورد بهره برداری قرار گرفت.
8135/3072
** خبرنگار: شهین بیدادرس ** انتشار دهنده: علیرضا فولادی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.