اخبار مرتبط

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، موضوع عکس راه یافته به بخش مسابقه جشنواره یاد شده 'رها سازی پرندگان به دامن طبیعت' توسط شکارچیان است.
این اثر بایزیدی از میان 2 هزار و 157 اثر عکس و هنرهای تجسمی از 48 کشور جهان به بخش تجسمی جشنواره بین المللی 'فیلم سبز ایران' راه یافته است.
بر اساس این گزارش، از میان آثار رسیده از کشورهای مختلف جهان 114 اثر عکس، 156 پوستر، 105 اثر تصویرسازی، 70 اثر کاریکاتور، 18 اثر در رشته هنرهای مفهومی و پنج اثر ویدئویی توسط هیات انتخاب برای نمایش در گالری انتخاب شده است.
حدود 400 اثر از هنرمندان بین المللی در بخش جانبی هنرهای تجسمی در کنار آثار راه یافته در مرکز موسسه فرهنگی هنری صبا وابسته به فرهنگستان هنر به نمایش در خواهد آمد .
ششمین جشنواره بین المللی فیلم سبز ایران بزرگترین رویداد جهانی فرهنگی حفظ محیط زیست خاورمیانه 18 تا 24 شهریور در تهران و همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.
رحیم بایزیدی جوایزی از جشنواره های مختلف در زمینه عکس و فیلم از جمله حضور عکس های این عکاس در جشنواره ادینبورگ انگلستان،کوئنک هایست بلژیک، تینول فرانسه، نیکون ژاپن در کارنامه خود دارد و تا کنون 9 نمایشگاه گروهی و انفردی برپا کرده است.
شهرستان مهاباد با حدود 237 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع است.
مهمترین اخبار ایرنای کشور، آذربایجان غربی و جنوب استان را به صورت لحظه به لحظه از کانال خبری تلگرام این رسانه به آدرسirnamahabad@ دریافت کنید.
3093**انتشار دهنده: پیمان پاکزاد
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.