اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا حسین مظفر روز چهارشنبه در مراسم گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنر در ارومیه افزود: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی از طریق نفوذ برخی افراد، برای تغییر افکار مردم به نفع دشمن و استحاله فرهنگی از طریق رسانه های دیداری، شنیداری و شبکه های مجازی تلاش می کنند.
وی اضافه کرد: در بخش فرهنگی نیز مهمترین تلاش دشمنان نظام اسلامی، آماده کردن فضا برای ارتباط دوباره با آمریکا بود در حالی که این امر بارها از سوی امام راحل و مقام معظم رهبری رد شده است.
وی با اشاره به اینکه تجربه تاریخی نشان داده که رابطه با آمریکا و همتایان او نتایج تلخی به بار آورده است، بر لزوم اهتمام همگانی در جامعه برای مقابله با حربه نفوذ دشمنان تاکید کرد و ادامه داد: آگاهی و اطلاع رسانی، دشمن شناسی، ژرف اندیشی و داشتن روحیه انقلابی از مولفه هایی است که برای مقابله با نفوذ دشمنان باید فصل الخطاب تمام ملت قرار گیرد.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه نفوذ افرادی نظیر کشمیری در سال های ابتدایی انقلاب موجب شهادت ذخایری چون شهیدان رجایی و باهنر شد، گفت: دولت شهید رجایی تجلی دولت کریمه و رفتار اسلامی بود و دشمنان تحمل آن را نداشتند.
به گزارش ایرنا، مراسم گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنر با حضور استاندار آذربایجان غربی و جمعی از مقامات استانی و علمای اهل سنت در حسینیه عاشقان علی ابن موسی الرضا (ع) ارومیه برگزار شد.
8135 /2093
** خبرنگار: شهین بیدادرس ** انتشار دهنده: صابر چهرقانی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.