اخبار مرتبط

** 40 انجمن میراث فرهنگی در آذربایجان غربی فعالیت می کنند
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی با اشاره به اینکه انجمن های میراث فرهنگی پشتیبانی حفاظت از آثار تاریخی را بر عهده دارد، گفت: 40 انجمن میراث فرهنگی در سطح این استان فعالیت می کند و افزایش تعداد آنها تا 300 انجمن در دستور کار قرار دارد.

** مرمت قلعه رشید الدوله تکاب به اتمام رسید
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی به اتمام طرح مرمت اضطراری قلعه رشید الدوله ( دورباش ) تکاب اشاره کرد و گفت: این طرح از ابتدای سال جاری با 500 میلیون ریال اعتبار از محل اعتبارات ملی در دستور کار این اداره کل قرار گرفت.

** طرح های آموزشی ستاد احیای دریاچه ارومیه در 294 روستای آذربایجان غربی اجرا شد
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: طرح آگاه سازی، آموزش و جلب مشارکت های جوامع محلی در قالب برنامه های ستاد احیا دریاچه ارومیه در 294 روستای این استان اجرا شد.

** خرید 9 هزار تن بذر گندم در آذربایجان غربی
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: از آغاز فصل خرید گندم در استان 9 هزار تن بذر این محصول استراتژیک در استان خریداری شده است.
** مجتمع پرورش ماهی آغ چای چایپاره دارای 90 درصد پیشرفت فیزیکی است

** مدیر شیلات و آبزیان آذربایجان غربی با اشاره به اینکه مجتمع پرورش ماهیان سردابی آغ چای در چایپاره دارای 90 درصد پیشرفت فیزیکی است، گفت: این مجتمع ظرفیت تولید 400 تن ماهی قزل آلا را در یک دوره پرورشی دارا بوده و عملیات اجرایی آن با 10 میلیارد ریال اعتبار در سال 94 آغاز شده است.
7129/3072 ** خبرنگار: توحید محمودپور** انتشار دهنده: علیرضا فولادی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.