اخبار مرتبط

رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس کشور گفت: شعار این دوره از مسابقات صلح و دوستی و مهربانی است. 
به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی هاشم اسکندری عصر امروز در افتتاحیه اولین جشنواره ملی بازی های بیلیاردی کشور اظهار کرد: شعار این دوره از مسابقات صلح و دوستی و مهربانی می باشد و همچنین یاد و خاطره 12 هزار شهید استان آذربایجان غربی و شهید حسین بنی اردلان که رئیس هئیت بولینگ و بیلیارد و بولس استان خراسان شمالی که در حادثه تروریستی اخیر در مجلس شورای اسلامی به شهادت رسیدند زنده نگه داشته می شود. 
وی در خصوص اهداف این دوره از مسابقات بیان کرد: هدف ازاین مسابقات علاوه بر افزایش تاکتیک و تکنیک ورزشکاران، تقویت روح ورزشی یعنی اخلاق ورزشی و بازی جوانمردانه و خلق روز های خاطره انگیز و به یاد ماندنی بدون خشونت می باشد. 
اسکندری افزود: از اهداف دیگر این گونه مسابقات توسعه ورزش های بیلیاردی در آسیا و جهان و در نهایت سرافرازی نام مقدس جمهوری اسلامی در زمینه های ورزشی است. 
وی در خصوص وضعیت ایران در این رشته ورزشی در جهان خاطر نشان کرد: کشور ایران با داشتن بیش از 60 مدال جهانی و آسیایی یکی از کشور های قدرتمند در این رشته می باشد که ورزشکارانی همچون حسین وفایی و سهیل واحدی که به ترتیب قهرمان 2 و 1 دوره از مسابقات جهانی، تنها گوشه ای از این افتخارات در این رشته هستند.
در بخشی از این مراسم از رئیس هیئت های برتر این رشته ورزشی در کشور تجلیل شد که به ترتیب فرهاد قشقایی از استان فارس و علیرضا رزمجو از استان آذربایجان غربی و مجید شیرین کار از استان خوزستان مقام های اول تا سوم را کسب کردند و همچنین از استان های گیلان و بوشهر نیز به عنوان هیئت های برتر تجلیل شد.
انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.