اخبار مرتبط

** زنگ خطر الگوپذیری کودکان از بازی های رایانه ای
برخی از کودکان و نوجوانان در عصر حاضر در دنیای گیم /بازی های رایانه ای/ غوطه ور هستند و تفنگ این بازی ها سیبل الگوپذیری آنان را در بازی سرنوشت نشانه رفته است.

** سالن تخصصی اصلی ترین مطالبه اهالی تئاتر ارومیه
سالن تخصصی /پلاتو نمایش/ از امکانات سخت افزاری ضروری برای ارتقای هنرهای نمایشی بوده و درخواست جدی اهالی تئاتر و دوستداران این هنر در ارومیه است؛ امکانی که زمینه اعتلای این هنر مردمی و راه اندازی رشته تئاتر در دانشگاه های این شهر را فراهم می کند.

** پیشرفت فیزیکی طرح مسکن مهر در آذربایجان غربی به 91 درصد رسید
ارومیه - ایرنا - مدیرکل راه و شهر سازی آذربایجان غربی با اشاره به احداث و تحویل 44 هزار واحد مسکن مهر در استان گفت: این طرح در استان از 91 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است.

** فعالیت یک هزار و 700 باشگاه بیلیارد در کشور
رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس جمهوری اسلامی ایران گفت: یک هزار و 700 باشگاه ورزشی بیلیارد در کشور فعالیت می کند و در حال صدور مجوز برای بیش از 170 باشگاه دیگر در کشور هستیم.

** پیشرفت 35 درصدی طرح آبیاری تحت فشار روستای بالو
مدیر آب و خاک سازمان جهاد و کشاورزی آذربایجان غربی اجرای طرح آبیاری تحت فشار در اراضی کشاورزی و باغ ها را از مصوبه های ستاد احیای دریاچه ارومیه عنوان کرد و گفت: فاز اول طرح آبیاری تحت فشار روستای بالو ارومیه که در حوضه آبریز دریاچه ارومیه قرار دارد، 35 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

** مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان غربی:
خانه شهید مهدی باکری در میاندوآب به موزه تبدیل می شود
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذریایجان غربی به راه اندازی 6 خانه مفاخر در این استان اشاره کرد و گفت: خانه شهید مهدی باکری در میاندوآب به موزه تبدیل می شود.

** فعالیت هزار و 60 خیر نیکوکار در طرح اکرام ایتام و محسنین ماکو
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ماکو گفت: هزار و 60 خیّر نیکوکار در طرح اکرام ایتام و محسنین این شهرستان با این نهاد همکاری می کنند.
7129/3072 ** خبرنگار: توحید محمودپور** انتشار دهنده: علیرضا فولادی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.