اخبار مرتبط

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه، از برگزاری دوره های آموزشی شهروندی با عنوان طرح رویش در تمامی فرهنگسراهای این شهر خبرداد.

احد یوسفی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی، با بیان این که یکی از الویت های کاری این مجموعه در سال جاری برگزاری دوره های آموزش شهروندی است، گفت: فاز اول طرح رویش، درفصل تابستان و روزهای فراغت برای آشنایی هر چه بیشتر شهروندان با حقوق شهروندی و همچنین آداب شهرنشینی نوین اجرا می شود.

وی اظهار کرد: در این دوره ها مهارت های متعددی از جمله دین و اخلاق،فقه و زندگی، احکام و تکالیف، اخلاق، عرصه عمومی، جنگ نرم، مهارت های اجتماعی،  مهارت های تشکیل و تحکیم خانواده، مهارت های رسانه ای و سواد رسانه ای، مشاوره گروهی، مهارت های ترافیکی و حفاظت محیط زیست،  مهارت های ایمن سازی شهری، آداب و رفتارهای شهر نشینی، فوریت های پزشکی و کمک های اولیه طب سنتی و  همچنین روزنامه نگاری، نجوم مقدماتی برای شهروندان عزیز آموزش داده می شوند.

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه تصریح کرد: شهروندان می توانند برای بهره مندی از این دوره ها به فرهنگ سراهای محله خود در نقاط مختلف شهر مراجعه کنند.


انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.