اخبار مرتبط

دلاور رنجبرزاده روز چهارشنبه در مراسم سالروز آزادسازی خرمشهر در جمع نیروهای مسلح، اظهار کرد: در هشت سال دفاع مقدس که دشمنان تا بن دندان مسلح انقلاب به کشور تهاجم کردند توانایی تولید ساده ترین تجهیزات جنگی در ایران وجود نداشت.
وی افزود: اما رزمندگان اسلام با پایمردی و ایستادگی با ابزار ایمان دشمن بعث و استکبار جهانی ناکام گذاشتند و وجبی از خاک کشورمان به اشغال آنان درنیامد.
سردار رنجبرزاده یادآور شد: اما اکنون ایران اقتدار کامل نظامی داشته و به پیشرفته ترین تجهیزات مجهز بوده و خود نیز توانایی ساخت اداوات نظامی را دارد.
وی گفت: پیام انقلاب و پیام امام خمینی (ره) به کشورهای همسایه و جهان صلح و دوستی بود، اما همسایگان این اهداف را باور نکردند و موجب ایجاد اختلاف شدند و عامل جنگ شدند.
وی یادآور شد: پس از آغاز جنگ و در ادامه اشغال خرمشهر عراق با تمام تجهیزات و نفرات در این شهر مستقر شد و آن در از ادامه اشغال خرمشهر اطمینان داشت که تسلیم بصره را در صورت آزادسازی خرمشهر را می داد.
فرمانده سپاه مهاباد همچنین گفت: در 8 سال دفاع مقدس آموختیم که همواره آماده باشیم و این آمادگی همواره وجود دارد و همیشه گوش به فرمان رهبری هستیم.
در ادامه این برنامه همچنین مراسم ادای احترام به مقام شامخ شهیدان و مراسم غبارروبی مزار شهدا انجام شد.
شهرستان مهاباد با حدود 237 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع است.
3093**انتشار دهنده: پیمان پاکزاد

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.