اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، عبدالله مومنی شامگاه چهارشنبه در آیین آغاز به کار ستاد جوانان مرکزی دکتر روحانی در ارومیه با تاکید بر ضرورت حضور مردم در پای صندوق های رای، اظهار کرد: در سال 1376 شاهد حضور چشمگیر مردم در انتخابات و پیروزی دولت اصلاحات بودیم و برعکس آن نیز در سال 1384 رخ داد.
وی با بیان این که نیازمند حضور پرشور جوانان برای حمایت از دکتر روحانی هستیم، اضافه کرد: اگر دانشجویان و جوانان در صحنه باشند، هرگز شاهد روی کار آمدن دولت های تندرو نخواهیم بود.
مومنی با اشاره به ظهور تفکر افراطی گری در لباس و شخصیتی جدید، گفت: برای جلوگیری از اثرگذاری برنامه های دروغین و پوپولیستی همه باید تلاش خود را به کار ببریم و برای جامعه ای آگاه تلاش کنیم.
سخنگوی سازمان دانش آموختگان ادوار تحکیم وحدت ابراز امیدواری کرد تا در دولت آینده با توجه به ترکیب و ظرفیت مجلس شورای اسلامی شاهد کابینه ای نزدیک به جریان اصلاحات باشیم.
مومنی گفت: به روحانی رای می دهیم تا آیندگان به دیپلماسی فعال وی که منجر به برجام شد، ببالند نه این که در زیر سایه شوم جنگ، فرصت های پیشرفت هدر رود.
طی هفته گذشته «اسماعیل علی میرزایی» به عنوان قائم مقام ستاد مرکزی دکتر روحانی در آذربایجان غربی، «سیروس صادقی» به عنوان سخنگوی ستاد مرکزی، «بهروز نورمحمدی» به عنوان دبیر ستاد مرکزی و «محمد صادق محسن پور» به عنوان رئیس ستاد شهرستان ارومیه تعیین شدند.
«عباس خورشیدی» به عنوان رئیس شورای سیاست گذاری ستاد مرکزی دکتر روحانی و «سید هادی بهادری» نیز به عنوان رئیس ستاد حامیان مردمی روحانی در آذربایجان غربی انتخاب شده است.
اعضای ستاد مرکزی روحانی در این استان را اعضای حزب کارگزاران و اتحاد ملت ایران اسلامی تشکیل می دهند.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری ایران همزمان با انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه 29 اردیبهشت ماه 96 برگزار می شود.
ستاد انتخابات کشور پس از اعلام اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده از سوی شورای نگهبان با صدور اطلاعیه ای اسامی 6 نامزد احراز صلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد.
سید مصطفی آقا میرسلیم فرزند سیدجلال، اسحاق جهانگیری کوه شاهی فرزند حسن، حسن روحانی فرزند اسدالله، سید ابراهیم رئیسی الساداتی فرزند سعید، محمدباقر قالیباف فرزند حسین و سید مصطفی هاشمی طبا فرزند سید ابوالقاسم، افرادی هستند که صلاحیت آنان مورد تایید شورای نگهبان قرار گرفت.
8137/3072 ** خبرنگار: سیده فاطمه سجادی ** انتشار دهنده: علیرضا فولادی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.