اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، 'هیوا محمدزاده' روزنامه نگار و پژوهشگر به عنوان مسئول ستاد انتخاباتی مرکزی حجت الاسلام روحانی در سردشت معرفی شد.
'حزب اعتدال و توسعه' با مسئولیت حسین مصطفی پور از اعضای شورای شهر سردشت و 'حزب اتحاد ملت' با مسئولیت کمال خضرنژاد با تشکیل ستادهایی حمایت خود را از دکتر روحانی اعلام کردند.
'محمد حسین پور' نیز مسئولیت ستاد تبلیغاتی حجت الاسلام رئیسی را در سردشت عهده دار شد.
فرماندار سردشت روز پنجشنبه در جمع مسئولین ستادهای انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری در سردشت گفت: هدف همه ما درانتخابات عزم ملی برای مشارکت همگانی است.
نژاد جهانی افزود: مردم از هر طیف و با هر گرایش سیاسی که باشند خواستار عدالت و برگزاری انتخاباتی سالم و به دور از هر گونه شائبه هستند.
وی اظهار کرد: مردم اطمینان داشته باشند برگزاری درست انتخابات وظیفه عوامل اجرایی است و به این منظور از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.
جهانی تاکید کرد: در فضای دوستانه و با حفظ اتحاد و یکرنگی برای جذب مشارکت حداکثری و برگزاری انتخاباتی سالم تلاش خواهیم کرد.
به گزارش ایرنا، هنوز سایر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری مسئولان ستاد خود را در شهرستان سردشت معرفی نکردند.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری ایران همزمان با انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و نخستین انتخابات میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه 29 اردیبهشت ماه 96 همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.
به گزارش ایرنا، ستاد انتخابات کشور پس از اعلام اسامی نامزدهای تائید صلاحیت شده از سوی شورای نگهبان با صدور اطلاعیه ای اسامی 6 نامزد احراز صلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد.
سید مصطفی آقا میرسلیم فرزند سیدجلال، اسحاق جهانگیری کوه شاهی فرزند حسن، حسن روحانی فرزند اسدالله، سید ابراهیم رئیسی الساداتی فرزند سعید، محمدباقر قالیباف فرزند حسین و سید مصطفی هاشمی طبا فرزند سید ابوالقاسم، افرادی هستند که صلاحیت آنان مورد تأئید شورای نگهبان قرار گرفت.
شهرستان سردشت با جمعیت 120 هزار نفر در جنوب آذربایجان غربی و هم مرز با اقلیم کردستان عراق است.
مهمترین اخبار ایرنای کشور، آذربایجان غربی و جنوب استان را به صورت لحظه به لحظه از کانال خبری تلگرام این رسانه به آدرسirnamahabad@ دریافت کنید.
7562/3093**انتشار دهنده: پیمان پاکزاد
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.