اخبار مرتبط

حجت الاسلام والمسلمین ابوتراب بهرامی روز چهارشنبه در آیین تودیع و معارفه رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی افزود: با حضور این روحانیان زمینه های تقویت معنویت، دین باوری، اخلاق و بصیرت در بین نیروهای مسلح در کشور فراهم می شود.
وی اظهار کرد: روحانیان باید با برنامه های محتوایی معنویت را بیش از پیش در فضای کاری نیروهای مسلح ترویج کنند.
وی با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ماه جاری در کشور اضافه کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات و انتخاب اصلح وظیفه شرعی و ملی است و ملت ایران با احساس تکلیف و به عنوان یک فریضه ملی، اجتماعی و انقلابی در انتخابات 29 اردیبهشت شرکت می کنند.
وی ادامه داد: برگزاری انتخابات متعدد در نظام اسلامی یک افتخار است که باعث تقویت نظام مقدس جمهوری اسلامی و تداوم راه شهدا و امام (ره) و یاس دشمنان انقلاب می شود.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی گفت: باید به افرادی رای دهیم که باعث تقویت نظام اسلامی شوند و افرادی متعهد و پایبند به اصول انقلاب و مبانی دین اسلام باشند.
وی اظهار کرد: تامین امنیت همه جانبه و پایدار از رسالت های مهم و اصلی نیروی انتظامی است چرا که امنیت پایدار بستر تمام پیشرفت های جامعه در بخش های مختلف اقتصادی، اجتماعی، علمی و سیاسی به شمار می رود.
در این آیین حجت الاسلام حسین محبی به عنوان رئیس جدید عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی معرفی و از تلاش های حجت الاسلام جعفر موحدیان قدردانی شد.
8137/2093 ** خبرنگار: سیده فاطمه سجادی ** انتشاردهنده: صابر چهرقانی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.