اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا عباس حسن خانی شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: ثبت نام از امروز تا 6 فروردین ماه در ساعت اداری در حوزه های شهرستان ارومیه همزمان با سراسر کشور انجام می شود.
وی با تاکید بر اینکه داوطلبان نباید ثبت نام را به روزهای آخر موکول کنند، ادامه داد: امیدواریم تا در روز آخر ثبت نام با صف های ثبت نام داوطلبان مواجه نشویم.
وی افزود: داوطلبان می توانند ابتدا به مراکز پیشخوان مراجعه کرده و ثبت نام اولیه را انجام دهند و کد رهگیری خود را دریافت کنند تا در زمان مراجعه به فرمانداری روند کار تسهیل شود.
فرماندار ارومیه اضافه کرد: در این دوره اعضای شوراهای اسلامی 510 روستای این شهرستان انتخاب می شوند و در صورت تکمیل حد نصاب، انتخابات به صورت معمولی انجام خواهد شد.
حسن‌خانی در رابطه با به حد نصاب نرسیدن ثبت نامی های شوراهای روستایی اظهار کرد: اگر در مرکزی تعداد چهار نفر شورا نیاز باشد حتما باید 5 نفر ثبت نامی وجود داشته باشد و اگر تعداد ثبت نام کنندگان به حد نصاب نرسد، انتخابات آن روستا ملغی می شود و شورای مرکزی ارومیه به مسائل آن روستا رسیدگی می‌کند.
به گزارش ایرنا سیروس صادقی، غلامرضا اتابکی، عباس سیدذکریایی، زهرا روحی، عبدالناصر نظریانی، منیژه حاجی سالم، لقمان بیضاوی و اکبر حسن بگلو به عنوان اعضای اصلی و رجبعلی مصطفوی، نادر فرجی، فریدون حیدراسدی، یونس حساس و مالک ولی زاده نیز به عنوان اعضای علی البدل برگزاری انتخابات شورای اسلامی شهرستان ارومیه انتخاب شده اند.
پیش از آن نیز فخرعلی محمد نیکبخت، دبیر اجرائی هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان آذربایجان غربی، اسامی اعضای هیات نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهرستان ارومیه را شامل مرتضی نظری/رئیس هیات/، علیار خلیل زاده گویجلو /عضو هیات/، علیرضا صفری /عضو هیات/ و یوسف حسن پور /عضو هیات/ معرفی کرده است.
8135/ 3072 ** گزارش از: غریب شهین بیدادرس ** انتشار دهنده : علیرضا فولادی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.