اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، علی مکرمی روز دوشنبه در بازدید از این محور اظهار داشت: وضعیت محور تخت سلیمان - دندی در محدوده روستای «آغبلاغ علیا» تا انتهای حوزه استحفاظی تکاب بسیار نامناسب بوده و روند اجرای طرح بهسازی و توسعه این محور نیز غیرقابل قبول است.
وی بیان کرد: به علت وضعیت ناخوشایند جاده در این محور شهروندان و مسافران هنگام تردد در آن با مشکلات فراوانی روبرو هستند.
وی با بیان اینکه نامناسب بودن وضعیت این محور بر میزان ورود گردشگران به مجموعه میراث جهانی تخت سلیمان تاثیر منفی و نامطوبی می گذارد، اظهار داشت: با توجه به مساعد شدن شرایط جوی، اداره راهداری و پیمانکار طرح هرچه سریع تر نسبت به آغاز مجدد بهسازی و آسفالت جاده پس از سه راهی «بابانظر» اقدام کنند و فصل کاری را از دست ندهند.
مکرمی با تعیین ضرب الاجل برای پیمانکار پروژه جهت اجرای سریع طرح توسعه و بهسازی محور تکاب - دندی در حدفاصل سه راهی بابانظر تا انتهای حوزه استحفاظی تکاب گفت: تعلل در اجرای این طرح قابل قبول نیست و در صورت بی توجهی به مطالبات مردم و انجام تعهدات نسبت به بهسازی این محور اقدام قانونی صورت خواهد گرفت.
فرماندار تکاب به دنبال درخواست های مردمی مبنی بر رسیدگی به وضعیت محور تکاب - تخت سلیمان - دندی از این محور بازدید کرد و وضعیت زیرساخت های جاده در این محور مواصلاتی را مورد ارزیابی قرار داد.
به گزارش ایرنا، و ضعیت نامناسب محورهای مواصلاتی از مهمترین مشکلات تکاب است که بهبود و ساماندهی آنها در چند سال اخیر از مهمترین مطالبات اهالی این شهرستان است.
«تکاب» در جنوب آذربایجان غربی و در فاصله 85 کیلومتری «دندی» از توابع زنجان قرار دارد و این محور نزدیک ترین مسیر بین این استان هاست.
7514/6185/2093
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.