اخبار مرتبط

عبدالله چمن گلی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این محموله طی چند روز گذشته با حضور آحاد مردم به ویژه ورزشکاران و جوانان در ورزشگاه تختی جهان پهلوان تختی ارومیه جمع‌ آوری شده بود.
وی اظهار کرد: این محموله شامل بسته های نان و آب معدنی، کنسرو، پوشاک و کفش، شیر خشک، بیسکویت، رب گوجه فرنگی، ماکارونی، برنج، روغن، نوار بهداشتی و پوشک بچه، پتو و برخی اقلام ضروری به ارزش 800 میلیون ریال است و امید می رود بتوانیم با کمک های هرچند ناچیز دردی از آلام هموطنان آسیب دیده را التیام بخشیم.
وی ادامه داد: قهرمانان، اعضای هیات ها و باشگاه های ورزشی، سازمان های مردم نهاد حوزه جوانان، مربیان، داوران، پیشکسوتان، مدیران و کارکنان مجموعه ورزش و جوانان استان در جمع آوری این کمک ها مشارکت داشتند.
چمن گلی گفت: پیش از این نیز کمک های نقدی جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان برای کمک به هموطنان سیل زده کشور جمع‌آوری و ارسال شده بود.
به گزارش ایرنا مردم نیکوکار آذربایجان غربی برای کمک به سیل ‌زدگان در نقاط مختلف کشور تاکنون 15 میلیارد و 300 میلیون ریال در اختیار کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قرار داده اند.
7156/2093
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.