اخبار مرتبط

نادر مدنی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این اردو با حضور 16 ورزشکار از 28 فروردین سال جاری به مدت پنج روز در خانه تخصصی ژیمناستیک ارومیه برگزار می شود.
وی بیان کرد: مهدی قهرمانی، مجید قلی زاده، مهدی نوری، یاسین بشیری، سینوبل سرگیس، محمدحسین زینی، امیرعباس فولادی و علی فیروزی از تیم عطریات افشار ارومیه به همراه حامد کلاته عربی، حمید کلاته عربی، امیررضا بخشنده، علیرضا مکاری، حسین مکاری، امیرحسین اسدی لوله لو، مهیار خادمی و امیر محمدی از تیم باقر شهر تهران دعوت شدگان به اردو هستند.
وی ادامه داد: تیم ملی ژیمناستیک برای همه ایران از هم اکنون خود را برای حضور در مسابقات جهانی که از 26 تیر ماه سال جاری به میزبانی اتریش برگزار می شود، آماده می کند.
رییس هیات ژیمناستیک آذربایجان غربی گفت: نفرات دعوت شده با هدایت رسول کردبچه از تهران و ابراهیم کریمی تمرینات خود را برگزار خواهند کرد.
مدنی گفت: مسابقات «ژیمناستیک برای همه» به صورت جشنواره برگزار می شود و ترکیبی از رشته های ایروبیک، آکروژیم و ژیمناستیک هنری است که نیاز به هماهنگی و انسجام بسیار زیادی دارد.
وی اضافه کرد: گنجاندن فولکلور هر منطقه در انجام حرکت های ژیمناستیک یکی از مهمترین فاکتورهای آن است و بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.
مدنی افزود: مراحل اول و دوم این اردو طی بهمن و اسفند ماه سال گذشته به ترتیب در ارومیه و پاکدشت برگزار شده بود.
به گزارش ایرنا طی 2 سال اخیر 15 ژیمناستیک کار آذربایجان غربی به اردوهای متعدد تیم ملی دعوت شدند.
علی خلیلی، امیرحسین صمدی، جواد پاشایی، علی حسینی آذر در رده های سنی مختلف با مربیگری محمد خلیلی به مسابقات جهانی ایروبیک ژیمناستیک به میزبانی کشور پرتغال اعزام شدند.
احد محمدی، ساسان عباسی، آرش امیر ابراهیمی، یوسف رضایی، روح الله جنتی فر و محمد حسین منافی دعوت شدگان به اردوی تیم ملی آکروژیم هستند.
در رشته ترامپولین نیز چهار ورزشکار به اردوی تیم ملی دعوت شدند، همچنین رضا قوچاق بهمن سال گذشته مدال برنز بخش سرعت رقابت های لیگ پارکور کشور و انتخابی تیم ملی را بر گردن آویخت و به اردو دعوت شد.
7156/7129
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.