اخبار مرتبط

معاون فنی و عمرانی شهردار ارومیه گفت: عملیات اجرایی بتن ریزی دیوار ۶ کیلومتر ۰۶۰+۱ پروژه کمربندی دوم شهر ارومیه در حال انجام است.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی محمد کاظم زوار در جمع خبرنگاران بیان کرد: اجرای ساخت کمربندی دوم به طول 42 کیلومتر ازسال 96بعد از اتمام مطالعات وارد فاز اجرایی شد که سهم شهرداری از ساخت این کمربندی به طول 27 کیلومتر از تقاطع غیر هم سطح سرو تا جاده اشنویه است و مابقی اجرا از جاده اشنویه تا تقاطع غیر هم سطح بر عهده اداره راه شهرسازی استان است .

وی با اشاره به پیشرفت فیزیکی بیش از 45 درصد فاز اول کمربندی دوم ، عنوان کرد: فاز اول به طول 5/7 کیلومتر با 7 تقاطع غیر هم سطح از محل پل شهیدلر کورپسی – سرو - انهر در دست ساخت است .

معاون فنی و عمرانی شهردار ارومیه با بیان اینکه فاز دوم کمربندی دوم از جاده انهر تا جاده بند به طول 10 کیلومتر وارد فاز اجرایی می شود، عنوان کرد:  فاز سوم از جاده بند تا جاده اشنویه(ایستگاه ارومیه –مراغه ) به اتمام می رسد و مابقی فازها از ایستگاه تا تقاطع غیر هم سطح سرو است .

وی با بیان اینکه کمربندی دوم شهر ارومیه با ایجاد 22 تقاطع غیر همسطح در دست اجرا است، اظهار کرد: میزان اعتبار برای اتمام این پروژه در حدود 1300 میلیارد تومان است .


انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.