اخبار مرتبط

فرماندار میاندوآب گفت:سه واحد راکد تولیدی در میاندوآب احیا می شود.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، مهدی قهرمانی در نخستین جلسه شورای اداری میاندوآب در سال 98 که به ریاست استاندار آذربایجان غربی برگزار شد، گفت: سه واحد راکد تولیدی در شهرک صنعتی توسط سه نفر از سرمایه گذاران میاندوآبی خریداری شده اند و با شناختی که از این افراد داریم اطمینان داریم در کمترین زمان دوباره چرخ این واحدها بکار خواهد افتاد.
قهرمانی بااشاره به مشکلات شهرستان گفت: جاده میاندوآب-فسندوز در سال گذشته 3 میلیارد تومان اعتبار داشته است که فقط 700 میلیون تخصیص یافته است.
قهرمانی گفت: اداره راه و حمل و نقل جاده ای 4 سال پیش با پول پروژه دیگری جاده چهاربرج-قیپچاق را با عنوان احداث جاده تخریب کرده اند و بدون انجام کار رها کرده اند و بنده از زمانی که آمده ام بدون اعتبار و با کمک خیرین و راهداران شهرستان این جاده را کمی رگلاژ و تسطیح کرده ایم ولی همچنان این جاده برای تکمیل منتظر تخصیص اعتبار است.
وی مشکل دیگر شهر را عدم وجود فاضلاب در ساحل راست زرینه رود عنوان کرد و گفت:علاوه بر منطقه ی مسکونی ساحل راست زرینه رود که از نبود فاضلاب شهری رنج می برند، مساکن مهری احداث شده است و فاضلاب این خانه ها به جوی ها رها شده است و این مشکل بزرگی برای شهر محسوب می شود.

حجت الاسلام حسن زاده امام جمعه میاندوآب نیز با بیان اینکه میاندوآب  850 شهید 1530 جانباز و 180 آزاده، تقدیم انقلاب کرده افزود: امیدواریم با کمک مسئولین استانی و کشوری فرهنگ عمومی جامعه و خودمان را دینی و اسلامی تر کنیم و برای دین مردم هم تلاش کنیم.
امام جمعه میاندوآب با اشاره به اینکه از زمان حضور فرماندار جدید در میاندوآب اتحاد میان مسئولان شهرستان بیشتر شده است، گفت:از مسئولین استان می خواهیم توجه ویژه ای به این شهرستان داشته باشند.
وی بابیان اینکه مردم روستای نوروزلو آب شرب ندارند و باید برای اهالی این منطقه فکر اساسی اندیشیده شود اظهار کرد: خواسته بعدی ما هم این است که یک زمین برای ساخت مسجد راه کربلا در اختیار ما قرار دهید تا بتوانیم با کمک نیروهای سپاه و خیران یک مسجد برای زائران اباعبدااله با توجه به موقعیت جغرافیایی میاندوآب ، بسازیم.

انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.