اخبار مرتبط

استاندار آذربایجان غربی گفت: یکی از بزرگترین مشکلات میاندوآب، مشکل راه و محورهای مواصلاتی شهرستان است.
به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، امروز محمد مهدی شهریاری در صدر هیاتی متشکل از معاونان و برخی مدیران کل استان به میاندوآب سفر کرده و پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدا، مدرسه 10 کلاسه مشارکتی در روستای سرچنار را افتتاح کرد.
شهریاری سپس با حضور در جلسه شورای اداری میاندوآب به بررسی مشکلات شهرستان و همچنین رسیدگی به موانع تولید برای فعالان اقتصادی شهرستان را بررسی کرد و بازدید از بال دوم بیمارستان فاطمه الزهرا، شهرک صنعتی شهید باکری و همچنین پتروشیمی میاندوآب دیگر برنامه های شهریاری در سفر یک روزه به میاندوآب بود.
در این سفر و در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی میاندوآب یک واحد تولید قطعات جلوبندی خودرویی در زمینی به مساحت 2 هزار متر مربع و با اشتغالزایی مستقیم برای 25 نفر با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

شهریاری در پایان این سفر در گفت و گو با خبرنگاران بابیان اینکه مشکلات راههای میاندوآب یکی از مشکلات اساسی شهرستان است که مورد بررسی قرار گرفته است افزود: در سفر رییس جمهور برای جاده میاندوآب-میانه 70 میلیارد تومان اعتبار برای سال 98 مصوب شده و اگر این مبلغ تخصیص یابد تا یکسال آینده این پروژه هم به بهره برداری می رسد.

استاندار آذربایجان غربی گفت: در سفر رئیس جمهور 120 میلیارد هم برای ساخت جاده میاندوآب -شاهیندژ مصوب شده است و تخصیص این اعتبارات می تواند در ساماندهی راههای ارتباطی این شهرستان نقش مهمی داشته باشد.

شهریاری با اشاره به اینکه فشارهای اقتصادی از طرف دشمنان به کشور وارد می شود و نقل و انتقال پول ها و توسعه صادرات و واردات هم مختل شده است، کار ویژه و همت جهادی را لازمه رونق تولید دانست و گفت: برای ساحل سازی جیغاتی(زرینه رود) 150 میلیارد ریال اعتبار نیاز است که 100 میلیارد ریال آن از محل اعتبارات کشوری تامین خواهد شد و با پیگیری های محبی نیا نماینده مجلس ردیف ملی گرفته است و ما هم 50 میلیارد ریال از اعتبارات استانی هزینه می کنیم تا کار ساماندهی ساحل زرینه رود هر چه سریعتر انجام گیرد.
وی ادامه داد: در سال 98 برای 4 روستای با بیشترین جمعیت که سالن ورزشی ندارند به ترتیب اولویت سالن می سازیم و روستاها هم بر حسب جمعیت و به تشخیص فرماندار انتخاب خواهد شد.

انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.