اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، اقصی نخشی پور روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری سردشت با محکوم کردن این اقدام دولت امریکا افزود: همگان بر این امر معتقد هستند که حضور این نیروی مردمی و ارزشمند که همیشه در قلوب مردم ایران جای دارد، نقش مهم و تاثیرگذاری در آبادانی کشور داشته است.
وی در بخش دیگری در رابطه با مشکلات سردشت بیان کرد: روسای ادارات باید برای اجرای طرح های شهرستانی بازه زمانی مشخصی را تعیین کنند و در مدت یکسال به جهت جلوگیری از تعدیل مصالح و اعتبارات، طرح ها را به سرانجام برسانند.
وی اضافه کرد: ادارات باید اعتباراتی را که در کمیته برنامه ریزی و توسعه شهرستان برای آنها تخصیص پیدا می کند به صورت بهینه در طرح ها هزینه کرده و اتلاف منابع را به حداقل برسانند.
فرماندار سردشت از شروع فعالیت مرکز مهارت آموزی شهر میراباد خبر داد و گفت: با توجه به نشستی که با مدیرکل سازمان فنی و حرفه ای استان انجام شد مقرر شده تا این مرکز در شهر میراباد فعال شود.
نخشی پور راه مواصلاتی روستایی میراباد به «ساوان» و «آلواتان» را محور توسعه این منطقه از شهرستان عنوان کرد و اظهار داشت: این مسیر با 15 روستای برخوردار باید با ترک تشریفات در اسرع وقت به پیمانکار واگذار شود تا بهسازی و آسفالت 12 کیلومتر از آن وارد فاز اجرایی شود.
وی با هشدار نسبت به مدیران کم کار شهرستانی، اظهار داشت: مردم نجیب این شهرستان نیازمند توجه و خدمت رسانی بدون منت هستند که مدیران باید در این راستا تلاش مضاعفی از خود نشان داده و خود را با این سرعت عمل هماهنگ کنند چون در غیراینصورت از جرگه خدمت رسانی حذف و تغییر خواهند کرد.
وی در خصوص جاماندگان دریافت سهمیه سوخت مرزنشینان گفت: سه هزار نفر از دریافت سهمیه سوخت مرزنشینان جامانده اند که در این راستا برای شامل شدن شهرهای سردشت، میراباد، نلاس و ربط ، مکاتباتی صورت گرفته اما تاکنون جوابی وصول نشده است.
نخشی پور افزود: به زودی هیاتی اقتصادی به همراه معاون اقتصادی استاندار آذربایجان غربی در سردشت حاضر و موضوع جاماندگان و شامل شدن شهرهای این شهرستان برای دریافت سهمیه سوخت مرزنشینان در آن بررسی می شود.
ضرورت احداث سالن جلسات بخش وزینه، قول مساعد یک میلیارد ریالی برای رفع مشکل آبهای سطحی در منطقه «کشاوه» شهر نلاس، احداث مجتمع فرهنگی و هنری میراباد، مطالعه فاضلاب شهر میراباد، اجرایی شدن جاده بناویله به نلاس از جمله موارد دیگری بود که در این جلسه مطرح شد.
7562/6185/2093
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.