اخبار مرتبط

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای میاندوآب گفت: بیش از یک میلیون و 300 تردد درمحورهای مواصلاتی میاندوآب طی ایام نوروز ثبت شده است.
به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، علیرضا اشرف زاده امروز درجمع خبرنگاران افزود: در طول تعطیلات نوروزی از تاریخ 25 اسفند لغایت 16 فروردین یک میلیون و 376 هزار و 590 تردد در محورهای مواصلاتی این شهرستان ثبت شده است که محور ملکان-میاندوآب با ثبت بیش از 316 هزار تردد جاده ای پرترافیک ترین محور شهرستان و همچنین پرترافیک ترین جاده ارتباطی آذربایجان غربی با سایر استلان ها بوده است.
اشرف زاده ادامه داد: در مجموع 5.9 درصد کاهش تردد در محورهای شهرستان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ثبت شده است و بیشترین کاهش تردد در محور میاندوآب-بوکان اتفاق افتاده است که 12.3 درصد از رقم ثبت شده سال گذشته کمتر است.
وی دلیل عمده کاهش ترددها در محورهای مواصلاتی شهرستان را بارش های شدید نورزی و توجه مردم به هشدارهای سازمان مدیریت بحران عنوان کرد و گفت: بارش های سیل آسا در برخی نقاط کشور موجب شد تا بسیاری از هم میهنان از مسافرت خودداری کنند و دلیل کاهش بار ترافیکی محورها هم همین مورد بوده است.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای میاندوآب گفت: پیمانکار جاده میاندوآب-بوکان در محدوده روستای سوگلی تپه هم مشخص شده است و مقرر گردیده کار آسفالت این محور به طول 10 کیلومتر(5 کیلومتر رفت و 5 کیلومتر برگشت) از اواخر همین ماه آغاز و در کمترین زمان ممکن انجام گردد.
به گزارش ایسنا، میاندوآب در سر پنج راهی میان شهرهای شاهیندژ، بوکان، مهاباد ، چاروایماق و ملکان قرار دارد و سه استان آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی و کردستان را به هم متصل کرده است و دارای انیه های تاریخی و مراکز طبیعی گردشگری است و همه سال مقصد بسیاری از مسافران نورزی است.

انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.