اخبار مرتبط

رحمان درفشی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در راستای مصوبات ستاد تنظیم بازار، امسال مرحله سوم توزیع گوشت به قیمت مصوب در دستور کار این اداره قرار گرفت.
وی افزود: با تمهیدات اندیشیده شده، از امروز توزیع این میزان گوشت توسط 13 عامل توزیع این شهرستان از جمله در میاندوآب، بخش باروق و مرحمت آباد با حضور بازرسان و ناظران سازمان صنعت، معدن و تجارت در بین مردم انجام می شود.
درفشی بیان کرد: از ابتدای امسال سه تُن مرغ، 2.5 تُن گوشت گرم گوسفندی و سه تُن گوشت منجمد در راستای تنظیم بازار دراین شهرستان توزیع شده است.
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت میاندوآب اظهار داشت: در سالجاری روند توزیع گوشت در سطح شهرستان ادامه خواهد یافت و همچنین در مناسبت های مختلف به ویژه ماه مبارک رمضان توزیع گوشت و کالای اساسی افزایش پیدا خواهد کرد.
وی گفت: سامانه مردمی 124 این شهرستان آماده دریافت انتقاد و شکایت مردمی است و شهروندان می توانند به صورت 24 ساعته شکایت های خود را در این سامانه ارایه دهند.
درفشی با اشاره به تداوم کنترل بازار و فرآیند عرضه کالا در این شهرستان افزود: در سال گذشته نیز 281 تن برنج، 225 تن شکر و 11.5 تن روغن نیمه جامد در سطح این شهرستان توزیع شد.
به گزارش ایرنا طی چند ماه اخیر با افزایش قیمت اقلام مختلف مورد نیاز مردم، نگرانی هایی در خصوص سودجویی برخی افراد به وجود آمد و مسوولان تمام توان خود را برای رفع این نگرانی ها به کار گرفتند. 
میاندوآب با سه بخش مرکزی، مرحمت آباد و باروق و با بیش از 277 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع است.
9871/6185/7129
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.