اخبار مرتبط

اکبر قاسمی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم ملی هاکی ایران از هم اکنون خود را برای حضوری قدرتمند در رقابت های جام ملت های 2019 آسیا به میزبانی کشور تایلند آماده می کند.
وی بیان کرد: شهرستان نقده به عنوان قطب هاکی آذربایجان غربی نقش پررنگی در لیگ برتر ایران و رقابت های کشوری دارد و بازیکنان مطرحی تقدیم تیم ملی کرده است.
وی ادامه داد: این پنج بازیکن دعوت شده سابقه درخشانی در تیم ملی دارند به طوری که پیشتر «رضا نوروز زاده» عنوان آقای گل آسیا را نیز در کارنامه دارد.
رییس هیات هاکی آذربایجان غربی گفت: اردوی تیم ملی هاکی کشور از 14 تا 21 فروردین ماه جاری با هدایت «ابوالفضل یوسفی» به میزبانی شهرستان اراک در استان مرکزی در حال برگزاری است.
به گزارش ایرنا استان آذربایجان غربی قطب هاکی ایران است و انتظار می رود فدراسیون نگاه ویژه ای در راستای حمایت های مادی و معنوی داشته باشد.
آذربایجان غربی ظرفیت بی بدیلی در این رشته ورزشی دارد و رضا نوروززاده هاکی باز ملی پوش اهل نقده عنوان آقای گل آسیا را در اختیار دارد.
پیشتر رجب نورانی مربی نقده ای هدایت تیم ملی هاکی ایران را بر عهده داشت و موفق به کسب مقام قهرمانی داخل سالن آسیا شده است.
تیم ملی هاکی سالنی ایران برای نخستین بار بر سکوی سوم مسابقات جهانی 2018 جای گرفت و به عنوان پدیده این رقابت ها شناخته شد.
7156/7129
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.