اخبار مرتبط

غلامرضا عبده روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این تعداد 2 هزار و 500 عدد توسط اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی 2 هزار و 500 عدد توسط اداره میراث فرهنگی مهاباد و 10 هزار عدد نیز توسط شهرداری این شهر تهیه شده بود.
وی ادامه داد: این بروشورها حاوی اطلاعاتی در مورد جاذبه ‌های گردشگری آذربایجان غربی و مهاباد است که همراه با نقشه راهنمای گردشگری در ایستگاه های ورودی شهر بین مسافران نوروزی توزیع شده است.
وی اظهار داشت: در راستای راهنمایی بهینه گردشگران ورودی به مهاباد ستاد تسهیلات سفر در این شهرستان به صورت تمام وقت فعال بوده و در راستای رفاه و آسایش گردشگران نوروزی در تلاش است.
رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مهاباد بیان کرد: مهاباد یکی از مقاصد مهم گردشگری در آذربایجان غربی است که امسال با اجرای برنامه های مختلف از جمله جشن نوروزگاه، برپایی نمایشگاه آداب و سنن و صنایع دستی، اجرای مراسم سنتی کوسه به داس و جشنواره موسیقی شمالغرب کشور پذیرای مسافران نوروزی بوده است.
مهاباد 92 اثر تاریخی ثبت شده ملی دارد که سد مهاباد، غار سهولان، تالاب کانی برازان، موزه و حمام میرزا رسول، تخته سنگی فقره قا، برده کنته و مسجد جامع از مهم ترین اثرهای تاریخی و جاذبه های گردشگری این شهرستان است.
9903/ 3020/7129
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.