اخبار مرتبط

فرماندار میاندوآب گفت: اخباری که در شبکه های اجتماعی در مورد نفوذ سیلاب به اراضی کشاورزی و یا راههای روستایی میاندوآب منتشر شده، صحت ندارد.
به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی مهدی قهرمانی امروز در جریان بازدید از مسیل سیلاب های شهرستان میاندوآب با تکذیب اخبار منتشره در شبکه های اجتماعی مبنی بر آبگرفتگی راهها و زمین های روستایی این شهرستان، اظهار کرد: مردم تنها اخبار را از مراجع رسمی، صدا و سیما و دستگاه های متولی از جمله فرمانداری، امور منابع آب و ستاد بحران پیگیری کنند.
فرماندار میاندوآب با بیان اینکه اینگونه اخبار سندیتی ندارند، افزود: حتی با خود بنده نیز تماس گرفته و می گویند که اراضی کشاورزی و یا راههای روستایی دچار آبگرفتگی شده اند، در حالیکه خبرنگاران مناطق را دیدند، چنین چیزی وجود ندارد.
وی با اشاره به اینکه زرینه رود میاندوآب ظرفیت تحمل دو برابر سیلاب فعلی را دارد، گفت: هم اکنون دبی آب 430 مترمکعب بر ثانیه است که می توانیم آن را تا 850 مترمکعب بر ثانیه نیز افزایش دهیم و هیچگونه مشکلی هم نداشته باشیم.
قهرمانی با بیان اینکه تصرف بستر رودخانه و کشاورزی در داخل حریم بستر رودخانه غیرقانونی است، تصریح کرد: اخباری که در کانال های تلگرامی وشبکه های اجتماعی در این باره متشر شده،کذب بوده و سندیتی ندارند.
انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.