اخبار مرتبط

رقیه حسن پور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: 552 نفر از این تعداد از جاذبه های تاریخی و فرهنگی، یکهزار و 410 نفر از جاذبه های طبیعی و 700 نفر نیز از جاذبه های دست ساز و بازارچه های این شهرستان دیدن کرده اند.
وی ادامه داد: بیشترین تعداد گردشگران به ترتیب از معماری صخره ای بی بی کند، آبشار اوزان، سواحل رودخانه زرینه رود (جیغاتی) و حجاری صخره ای سماقان بازدید کرده اند.
حسن پور با اشاره به افزایش 12 درصدی تعداد بازدیدکنندگان نسبت به مدت مشابه سال قبل بیان کرد: در این مدت 56 نفر نیز در این شهرستان در مدارس، خانه معلم و مهمان پذیرها اقامت کرده اند.
وی با بیان اینکه فضای تلاش و حضور دستگاه های خدمات رسان جهت استقبال و پذیرش مسافران مطلوب است، اضافه کرد: در نوروز امسال با توجه به ناپایداری هوا همچنان شاهد ورود دور دوم مسافران و گردشگران نوروزی به این شهرستان هستیم و پیش بینی می شود آمار بازدید کنندگان افزایش یابد.
حسن پور گفت: سامانه 09629 به صورت شبانه روزی آماده ارایه اطلاعات، پاسخگویی به شکایات و شنیدن پیشنهادات مسافران و گردشگران است.
به گزارش ایرنا شاهین دژ با 92 هزار نفر جمعیت در شمال غرب ایران و جنوب آذربایجان غربی با جاذبه های گردشگری و بناهای تاریخی فراوان، حکایتگر تاریخی پرقدمت بوده و می تواند میزبان خوبی برای گردشگران و میهمانان نوروزی باشد.
شاهین دژ یکی از شهرهای جنوبی آذربایجان غربی است که در فاصله 225 کیلومتری مرکز استان واقع شده است.
9903/6185/7129
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.