اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، ماموستا عبدالسلام امامی روز شنبه در جلسه شورای اداری مهاباد افزود: کشتار نمازگزاران بیگناه مسلمان در نیوزیلند حرکتی نگران کننده و تراژدی دردناک برای جامعه بشریت به شمار می رود و نیازمند واکنش سریع کشورهای اسلامی است.
وی اظهار داشت: این اقدام تروریستی نشان داد که همچنان موج اسلام ستیزی و اسلام هراسی در کشورهای غربی فعال بوده و در کشورهای تحت سیطره فرهنگ غرب نیز افراطیون اسلام ستیز در انجام جنایت های خود آزادی عمل دارند.
وی اضافه کرد: امروز اسلام در حال گسترش در جهان است که عده ای از این موضوع واهمه دارند و به هر دری می زنند تا مانع از گسترش بیش از پیش دین مبین اسلام شوند.
امام جمعه مهاباد با اشاره به برخی واکنش ها از سوی مسلمانان در جهت انتقام گیری از عاملان این حادثه گفت: مسلمانان باید در اینگونه حوادث با هوشیاری اقدام کنند زیرا دشمنان اسلام منتظر همین واکنش های قهرآمیز از سوی مسلمانان هستند تا به این وسیله اسلام را در جهان بدنام کنند.
ماموستا امامی با بیان اینکه متاسفانه کشورهای اروپایی، سازمان ها و دستگاه های بین المللی تاکنون در مقابل این جنایت سکوت کرده اند، افزود: رسانه های غربی در شرایطی حاضر نیستند از این حادثه به عنوان یک جنایت تروریستی نام ببرند که حوادثی از این کم ارزش تر مانند چاقوکشی در کشورهای اروپایی را حوادث تروریستی می دانند.
فرماندار مهاباد نیز در این جلسه با اشاره به توطئه های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی علیه ملت ایران در سال جاری اظهار داشت: دشمن فکر می کرد که امسال می تواند ایران را با مشکلات زیادی مواجه ساخته و زمینه براندازی را فراهم کند ولی به امید خدا و هدایت های رهبر معظم انقلاب اسلامی تمامی دسیسه های آنان نقش برآب شد.
ایرج شجاعی گفت: حضور میلیونی اقشار مختلف مردم در راهپیمایی 22 بهمن و چهل سالگی انقلاب نشان داد که مردم ما از این نظام مایوس نبوده و با تمام توان حامی این انقلاب هستند هرچند که گلایه هایی نیز دارند.
وی با انتقاد از برخی که سال 1398 را سالی سخت و دشوار برای کشور می دانند، افزود: با توکل به خدا و بهره گیری از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، سال 1398 سال شکست توطئه های امریکا خواهد بود.
وی همچنین در مورد جذب اعتبار استانی و ملی در مهاباد اظهار داشت: این شهرستان امسال با جذب بیش از 130 میلیارد تومان توانست در جذب اعتبارات استانی جزو شهرستان های برتر آذربایجان غربی باشد و برنامه ریزی شده است این روند در سال آینده نیز تداوم داشته باشد.
به گزارش ایرنا، در ادامه این جلسه مسوولان آموزش و پرورش، میراث فرهنگی و گردشگری ، صنعت معدن و تجارت، تعاون روستایی و نیروی انتظامی در مورد اقدامات خود برای گردشگران نوروزی و نیز توزیع کالاهای اساسی در سال جاری عملکرد خود را بیان کردند.
در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان مهاباد در سال 1397 مسوولان جدید جهاد کشاورزی و بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد نیز معرفی شدند.
6185/2093
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.