علی کریمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ارزش ریالی هر کدام از این دوچرخه ها 15 میلیون ریال است و مجموع هدیه این خیّر به 120 میلیون ریال می رسد.
وی افزود: علاوه بر آن، خیّران نیکوکار این شهرستان در آستانه سال نو برای شادی و رفع مشکلات خانواده های تحت پوشش این اداره 200 بسته مواد غذایی شامل برنج، روغن و مرغ برای توزیع در بین مددجویان در اختیار این اداره قرار داده اند.
وی بیان کرد: امسال همچنین 6 میلیارد و 500 میلیون ریال به صورت نقدی و 25 میلیارد و 100 میلیون ریال به صورت غیرنقدی به بهزیستی و مراکز تحت پوشش آن کمک کردند.
رییس اداره بهزیستی میاندوآب با بیان اینکه خدمت به جامعه معلولان، محرومان و سالمندان از کارهای حسنه است که عواقب اخروی و معنوی بسیار خوبی برای نیکوکاران دارد، اضافه کرد: در ماه مبارک رمضان نیز یک بانوی خیّر ساختمان خود را به ارزش سه میلیارد ریال به این اداره اهدا کرد.
به گزارش ایرنا، پنج هزار و 200 خانوار با جمعیتی بالغ بر 22 هزار نفر تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان میاندوآب هستند.
میاندوآب از گذشته های دور به علت استفاده بسیاری از مردم از دوچرخه به شهر دوچرخه ایران شهرت یافته و ثبت این شهر با همین عنوان از چند سال قبل در دستور کار مسوولان قرار گرفته است.
استفاده از دوچرخه در میاندوآب در میان تمام سنین مردم رواج داشته و هم اکنون نیز جزو اصلی ترین وسیله های تردد در این شهر به شمار می رود و به جرات می توان گفت دوچرخه سواری در زندگی و فرهنگ مردم میاندوآب نفوذ کرده است.
9871/6185/2093
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.