اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سرهنگ محمد ولیزاده روز پنجشنبه در آیین گرامیداشت و تکریم و شهدا و درگذشتگان انتظامی و هنگ مرزی شهرستان خوی افزود: بازنشستگان ناجا بهترین سال های عمر خود را در راه حفظ و حراست از اسلام و انقلاب اسلامی سپری کرده اند و خدمت به این قشر وظیفه همه مسوولان مرتبط است.
وی اضافه کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به چنین نیروهای خدومی افتخار می کند.
وی ادامه داد: اگر امروز با توجه به مشکلات امنیتی منطقه، ایران در امنیتی پایدار به سر می برد، مرهون زحمت هایی است که نیروهای مرزبانی و ناجا در مرزهای این کشور متحمل می شوند.
به گفته وی، ملت ایران با خون خود انقلاب را در جهان عمومیت بخشیدند و امروز به لطف همان مجاهدت و شجاعت ها، توانسته اند امنیت انقلاب خود را حفظ کنند.
امام جمعه شهرستان خوی نیز در این همایش با تجلیل از تلاش‌های نیرو‌های نظامی و انتظامی در پاسداری از اهداف انقلاب اسلامی و مرز‌های ایران اسلامی گفت: با جانفشانی نیرو‌های انتظامی و مرزداران، دشمنان انقلاب در سال‌های اخیر هرگز نتوانسته اند به اهداف شوم خود دست یابند.
حجت الاسلام سیدرضی شکوری با تاکید برضرورت استفاده از تجربیات بازنشستگان انتظامی و هنگ مرزی گفت: بازنشستگان انتظامی و عقیدتی سرمایه انسانی بسیار غنی برای صیانت از ارزش‌های والای انقلاب اسلامی هستند.
به گزارش ایرنا، تامین و رفع مشکلات میعشتی بازنشستگان نیروهای ناجا و انتظامی یکی از اصلی ترین برنامه های سازمان تامین اجتماعی این نیرو است.
8135/2093
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.