اخبار مرتبط

نادر مدنی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این اردو از 14 تا 17 اسفند ماه در خانه ژیمناستیک شهر پاکدشت استان تهران در حال برگزاری است.
وی بیان کرد: مهدی قهرمانی، مجید قلی زاده، مهدی نوری، امیرعباس فولادی، یاسین بشیری، سینوبل سرگیس، محمدحسین زینی، یاسین بشیری و علی فیروزی از ارومیه به مربیگری ابراهیم کریمی دعوت شدگان به اردو هستند.
وی ادامه داد: تیم ملی ژیمناستیک برای همه تیر ماه سال آینده به مسابقات جهانی اتریش اعزام می شود.
رییس هیات ژیمناستیک آذربایجان غربی گفت: مسابقات «ژیمناستیک برای همه» به صورت جشنواره برگزار می شود و ترکیبی از رشته های ایروبیک، آکروژیم و ژیمناستیک هنری است که نیاز به هماهنگی و انسجام بسیار زیادی دارد.
وی اضافه کرد: گنجاندن فولکلور هر منطقه در انجام حرکت های ژیمناستیک یکی از مهمترین فاکتورهای آن است و بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.
به گزارش ایرنا طی 2 سال اخیر 24 ژیمناستیک کار آذربایجان غربی به اردوهای متعدد تیم ملی دعوت شده اند.
علی خلیلی، امیرحسین صمدی، جواد پاشایی، علی حسینی آذر در رده های سنی مختلف با مربیگری محمد خلیلی به مسابقات جهانی ایروبیک ژیمناستیک به میزبانی کشور پرتغال اعزام شدند.
احد محمدی، ساسان عباسی، آرش امیر ابراهیمی، یوسف رضایی، روح الله جنتی فر و محمد حسین منافی دعوت شدگان به اردوی تیم ملی آکروژیم هستند.
همچنین در رشته ترامپولین نیز چهار ورزشکار به اردوی تیم ملی دعوت شدند، هفته گذشته رضا قوچاق مدال برنز بخش سرعت رقابت های لیگ پارکور کشور و انتخابی تیم ملی را بر گردن آویخت و به اردو دعوت شد.
7156/2093
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.