اخبار مرتبط

کارگردان این نمایش روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این اثر نوشته «فرناندو آرابال» اسپانیایی بوده که داریوش مودبیان آن را به فارسی و رحیم سلطانی داستان را به کُردی ترجمه کرده است.
محسن ضیایی ادامه داد: در این نمایش داستان سربازی روایت می شود که والدین او برای ملاقات به منطقه محل خدمت فرزند خود می روند که در این موقعیت، حوادث شیرینی به همراه موقعیت های طنز اتفاق می افتد.
وی اضافه کرد: در این نمایش زانیار مرادی، رضا رحمانپور، علی محمودی اقدم، آریز جهانگیری آذر، سیامند شکیبایی، مسعود نصوری، شیلان کورانی، ژینو معروف پور، داود میهن دوست و کیان ضیایی ایفای نقش می کنند.
وی افزود: در این نمایش عبدالقادر طه زاده به عنوان طراح نور، سارا منصوری به عنوان طراح پوستر و بروشور و کامیار آهنگری نیز به عنوان عکاس حضور دارند.
کارگردان این نمایش گفت: نمایش «پیک نیک در میدان جنگ» تا هفدهم ماه جاری هر روز ساعت 17 به مدت 45 دقیقه در تالار سالن فرهنگ و ارشاد مهاباد میزبان علاقمندان است.
به گزارش ایرنا، مهاباد با داشتن هنرمندان خلاقی در عرصه تئاتر همواره به عنوان یکی از قطب های مهم هنرهای نمایشی در آذربایجان غربی مطرح بوده است.
9903/6185/2093
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.