اخبار مرتبط

رییس اداره تعزیرات حکومتی مهاباد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این طرح با تشکیل 2 گروه بازرسی در سطح این شهرستان آغاز شده و تا 16 فروردین سال آینده به فعالیت خود ادامه می دهد.
جعفر نوری اضافه کرد: بازرسان تعزیرات حکومتی در این بازدیدها، قیمت کالاها، اجناس تقلبی، کم فروشی، صدور فاکتور، تداخل صنفی و مجوزهای حراجی ها را مورد بازرسی و کنترل قرار می هند.
رییس اداره تعزیرات حکومتی مهاباد گفت: بازرسان در صورت مشاهده هرگونه تخلف، ضمن تفهیم اتهام، متخلفان را به پرداخت جریمه محکوم می کنند و در صورت تکرار تخلف از فعالیت واحد صنفی جلوگیری می شود.
وی از اصناف و بازاریان این شهرستان خواست برای اطمینان خاطر بیشتر شهروندان و مسافران نورزی ضمن رعایت قوانین و مقررات صنف خود با بازرسان این اداره همکاری کنند.
نوری از شهروندان نیز خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی، مراتب را با شماره تلفن گویای 124 به تعزیرات حکومتی مهاباد اطلاع دهند تا کارشناسان این اداره ضمن بررسی سریع موضوع، واحد صنفی متخلف را شناسایی و جریمه کنند.
به گزارش ایرنا، اجرای طرح تشدید نظارت بر بازار و واحدهای صنفی با هدف نظارت بر عملکرد واحدهای صنفی ارایه دهنده کالا و خدمات می تواند گام خوبی برای مقابله با گرانفروشی و کم فروشی و تخلفات تعزیرات در بازار باشد که هر سال در آستانه سال نو و تعطیلات نوروز اجرا می شود.
6 هزار و 800 واحد صنفی در شهرستان 241 هزار نفری مهاباد فعالیت می کنند.
3020/6185/7129
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.