اخبار مرتبط

امام جمعه ماکو گفت: دولت در راستای محرومیت زدایی گامهای اساسی بردارد.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد هاشمی در بخشی از خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ماکو گفت: باید دولت با متحول کردن سیاستگذاری ها در جهت محرومیت زدایی از جامعه گامهای اساسی بردارد.

وی راه حل ریشه کن کردن مشکل فقر را تحقق و نهادینه کردن اقتصاد مقاومتی در جامعه یاد کرد و گفت: عنوان و سمت مسئول فرصتی است برای خدمت به مردم‌ و جلب رضایت الهی است.

خطیب نماز جمعه ماکو گفت: خدمت رسانی به مردم باید اولویت بندی شود لذا از مهمترین مولفه ها میتوان به از بین برن فقر، ناامنی و بی سوادی در جامعه و در کل از بین بردن ضد ارزشها اشاره کرد.

حجت الاسلام والمسلمین هاشمی در تشریح ویژگی ها و پیامهای سفر بشار اسد به ایران و دیدار با مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری ایران اشاره کرد و گفت: یکی از مهمترین پیامهای این دیدار به حامیان تروریست بود که ایران همانگو که در گذشته با تروریسم مبارزه میکرد همچنان بر سر حرف خود پابرجاست.

امام جمعه ماکو افزود: هیچ طرح امنیتی در منطقه بدون حضور ایران و سوریه عملی نخواهد شد و نفوذ پایدار جمهوری اسلامی ایران فراتر از بعد نظامی و اقتصادی آن است.

وی بازسازی سوریه توسط ایران اسلامی با ورود بخش خصوصی به آن حلقه را رموز پیروزی جمهوری اسلامی ایران در سوریه یاد کرد.


انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.