اخبار مرتبط

شیرین جهانگیری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: علاوه بر این 2 واحد آموزشی، خانه معلم این شهرستان نیز با تمهیدات اندیشیده شده در این ایام آماده اسکان مسافران نوروزی شده است.
وی اضافه کرد: با اختصاص این اماکن، زمینه اسکان نوروزی برای 380 خانوار در این شهرستان توسط اداره آموزش و پرورش مهیا شده است.
وی با بیان اینکه اتاق های این مدارس مجهز به امکانات مناسب و کافی برای اسکان مسافران است، بیان کرد: در این مدارس از 28 اسفند تا 13 فروردین سال 1398 به مسافران نوروزی و خانواده های فرهنگیان خدمات اسکان ارایه خواهد شد.
وی با بیان اینکه ثبت نام برای اسکان در این مدارس به صورت حضوری انجام می پذیرد، افزود: مدارس شبانه روزی آمنه، شبانه روزی آغبلاغ و خانه معلم در بارزان آباد برای اسکان مسافران نوروزی در این شهرستان پیش بینی شده است.
به گزارش ایرنا، این شهرستان در تعطیلات نوروزی سال گذشته پذیرای بیش از 14 هزار مسافر بود.
اشنویه به دلیل شرایط خاص جغرافیایی و طبیعت بهاری منحصر به فرد آن همواره در ایام تعطیلات نوروزی و تابستانی یکی از مقصد های مهم گردشگری در آذربایجان غربی محسوب می شود.
پارک جنگلی قلاتوک، جنگل میرآباد، منطقه گلاز و چهل آسیاب، طبیعت روستای بیمضرته و داشتن بیش از 105 اثر تاریخی ثبت شده که به بهشت باستان شناسان معروف شده است باعث شده هر ساله پذیرای شمار زیادی از گردشگران باشد.
اشنویه در جنوب آذربایجان غربی قرار دارد و بیش از 74 هزار نفر جمعیت دارد.
9870/6185/2093
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.