سرهنگ مجید عمران زاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی دریافت گزارشی مبنی بر دپو سیگارهای خارجی توسط فردی با هویت معلوم در این شهرستان، مراتب در دستور کار ماموران گشت اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی ادامه داد: پس از شناسایی این فرد و کشف محل انبارهای سیگارهای قاچاق و با هماهنگی مراجع قضایی مجوز ورود به منزل دریافت و در بازرسی از محل این مقدار انواع سیگار قاچاق کشف و توقیف شد.
سرهنگ عمران زاده با بیان اینکه در این رابطه یک نفر نیز دستگیر شد، بیان کرد: ارزش ریالی اموال کشف شده بالغ بر 2 میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد و پرونده متخلفان برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل شد.
فرمانده انتظامی شاهین دژ تشدید مبارزه با قاچاق کالا را از محوری ترین برنامه های نیروی انتظامی دانست و افزود: شهروندان هرگونه مورد مشکوکی را از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.
به گزارش ایرنا به نقل از فرمانده انتظامی آذربایجان غربی مقابله با سرقت، مقابله با کالای قاچاق، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با ناهنجاری ها و بد اخلاقی های اجتماعی و کاهش تصادف ها از اولویت های پنج گانه انتظامی این استان در سال جاری است.
شهرستان شاهین دژ با 92 هزار نفر جمعیت و 2 کلانتری در جنوب آذربایجان غربی واقع است.
9903/6185/3072
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.