معروف خلیلی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این آزمون همزمان با سراسر کشور در نوبت صبح و با حضور 610 داوطلب در 108 رشته تخصصی به میزبانی دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد برگزار می شود.
وی اضافه کرد: از بین شرکت کنندگان این آزمون در مهاباد 467 نفر داوطلب مرد و 143 نفر داوطلب زن هستند که مهاباد را به عنوان محل برگزاری آزمون دکترای تخصصی خود انتخاب کرده اند.
خلیلی یادآور شد: در راستای کاهش مشکلات افراد ثبت نام کرده، خوی برای شهرستان های شمال استان، ارومیه مرکز استان و مهاباد برای شهرستان های جنوب استان در نظر گرفته شده است.
وی از داوطلبان خواست ضمن رعایت قوانین و مقررات مربوط به این آزمون، حداقل نیم ساعت قبل از شروع جلسه در محل حضور پیدا کرده و شماره صندلی و بسته آزمون خود را دریافت کنند.
وی افزود: انتخاب این دانشگاه ها به عنوان میزبان برگزاری آزمون های کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی با توجه به امکانات مطلوب نرم افزاری و سخت افزاری موجود در این مراکز و برای رفاه حال شرکت کنندگان این آزمون ها صورت گرفته است.
وی اضافه کرد: در سال های قبل برگزاری آزمون های کارشناسی ارشد و دکترا تنها در مرکز استان صورت می گرفت که این امر نیازمند صرف زمان و هزینه بیشتری برای داوطلبان بود.
به گزارش ایرنا، آزمون دکترا فردا /جمعه/ به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.
3020/6185/2093
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.