رسول بابازاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هدف از برگزاری این همایش این است تا افرادی که در 40 سال گذشته در عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، علمی و سایر حوزه ها خدماتی به جامعه و استان ارایه داده اند شناسایی و به مردم معرفی شوند.
وی ادامه داد: این برنامه با همکاری نهادهای مختلف برگزار می شود که تا کنون از بین افراد معرفی شده 40 چهره تاثیرگذار فرهنگی، اجتماعی و ادبی انتخاب شده اند و در 15 اسفند تجلیل می شوند.
بابازاده با بیان اینکه نفرات منتخب براساس آثار و مستندات داوری شده انتخاب شده اند، گفت: افراد برگزیده کسانی هستند که در حوزه های فرهنگی، اجتماعی، علمی، پژوهشی، فناوری و کارآفرینی تاثیرگذار بوده‌اند.
وی با بیان اینکه تقریبا 50 نفر از سوی نهادها معرفی شده بودند، افزود: بیشتر افراد در حوزه فرهنگی و اجتماعی هستند و حدود 10 نفر در حوزه علم، پژوهش و صنعت و بقیه در حوزه اجتماعی، ادبیات، فرهنگ، انتشارات، سینما و هنر فعالیت داشته‌اند.
به گزارش ایرنا، همایش 40 چهره ماندگار و تاثیرگذار به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تجلیل از فعالان حوزه های مختلف در 40 سال اخیر در آذربایجان غربی برگزار می شود.
8135/7129
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.