اخبار مرتبط

لیلا خوش خلق روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در کتابخانه این کانون 13هزار و 250 جلد کتاب با 2 هزار و 255 عنوان جلد در موضوعات مختلف وجود دارد.
وی افزود: 2 هزار و 383 نفر عضو این کانون از 34 عنوان فعالیت هنری، فرهنگی و ادبی این مرکز استفاده می کنند.
خوش خلق عمده ترین فعالیت های کانون را قصه گویی، شعرخوانی، نمایش عروسکی، نمایش فیلم، نشریه دیواری، کتابخوانی، نقاشی، سفالگری، معرفی وقایع، معرفی شخصیت، معرفی و بحث و روخوانی کتاب، نوشتن خلاق و دیگر فعالیت های فرهنگی و هنری عنوان کرد.
وی هدف از خدمات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را ضمن رشد علایق و استعدادها، توجه به گرایش ها عنوان کرد و گفت: دانش آموزان از سن های هفت تا 17 سالگی در کانون عضو و در این راستا به مطالعه و کتابخوانی با شیوه های خلاق تشویق می شوند.
وی بیان کرد: 2 مربی فرهنگی، یک مربی هنری برای نقاشی و سفالگری و یک مربی ادبی در مورد نوشتن خلاق و کارگاه داستان، آموزش اعضای این کانون را برعهده دارند.
وی در رابطه با موفقیت های کسب شده توسط اعضای این کانون افزود: 15 مقام بین المللی و بیش از پنجاه مقام کشوری و استانی ازجمله دستاوردهای این کانون می باشد.
به گزارش ایرنا، ماکو با بیش از 94 هزار نفر جمعیت در شمال آذربایجان غربی واقع شده است و در داخل محدوده منطقه آزاد قرار دارد.
7132/7129
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.