اخبار مرتبط

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام مطرح کرد:

سیدهادی بهادری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه باید تمامی تلاش خود را برای خنثی کردن تحریم ها به کار ببریم، بیان کرد: آمریکا با سیاست های خصمانه خود به دنبال محدود کردن جمهوری اسلامی در ارتباط با مجامع بین المللی بخصوص اروپاست و از این رو ضمن استفاده از فرصت های موجود باید نسبت به خلق ظرفیت های جدید اقدام شود.
وی با اشاره به برخی از مشکلات ناوگان هوایی کشور در تامین قطعات و همچنین نوسازی هواپیماها، اظهار امیدواری کرد تا اجرای مناسب کانال مالی (SPA) بسیاری از مشکلات در این راستا را حل کند.
نماینده مردم ارومیه در خانه ملت با بیان اینکه در راه اندازی کانال مالی ویژه حمل و نقل هوایی (SPA) سه کشور تاثیرگذار انگلیس، آلمان و فرانسه حضور دارند، اضافه کرد: فرانسه یکی از قطب های تولید قطعات هواپیماست و می تواند نقش موثری در رسیدن ایران به اهداف خود داشته باشد.
وی افزود: در شرایط جنگ اقتصادی باید از تمام راهکارها جهت مقابله با دشمنان استفاده کرد و ایجاد کانال مالی ویژه حمل و نقل هوایی می تواند به تحقق این مسئله منجر شود.
به گزارش ایرنا ایران پس از‌ برجام قراردادهایی برای تحویل 200 فروند هواپیما با سه شرکت ایرباس، بوئینگ و ATR منعقد کرد و تاکنون هشت فروند هواپیمای ATR و سه فروند هواپیمای ایرباس به شرکت‌های هواپیمایی کشور تحویل شده است.
3214/3072
انتهای پیام

اخبار مرتبط

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام مطرح کرد:

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.