اخبار مرتبط

ابراهیم محمدی روز چهارشنبه در آیین آغاز به کار نشست قطبی مجلس دانش آموزی کشور در ارومیه به مسوولیت های این مجلس اشاره کرد و گفت: نمایندگان مجلس دانش آموزی باید مشورت های لازم را درباره مشکلات، نیازها و راهکارها به مسوولان آموزش و پرورش ارائه دهند تا این نهاد تربیتی مهم به افق تعیین شده برسد.
وی هدف اصلی نظام آموزش و پرورش را رسیدن به حیات طیبه عنوان کرد و ادامه داد: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش مأموریت هایی را برای بخش های مختلف تعریف کرده که نقطه قوت همه این ماموریت ها رساندن دانش آموزان به حیات طیبه است.
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی درباره راه های رسیدن به حیات طیبه نیز گفت: حیات طیبه همان زندگی مطلوب بشری است که رسیدن به قرب الهی هدف این زندگی به شمار می رود؛ همچنین درک و فهم رابطه انسان با خودش، خدا و خلق خدا راه های رسیدن به قرب الهی هستند.
محمدی افزود: احترام به حقوق افراد، جامعه و سبک زندگی اسلامی از نتیجه های رسیدن به حیات طیبه به حساب می آیند.
وی گفت: ارتباط خوبی بین مسوولان و نمایندگان مجلس دانش آموزی در استان آذربایجان غربی وجود دارد و از نظرات آنان در تصمیم سازی و برنامه ریزی های آموزش و پرورش بهره گرفته می شود.
به گزارش ایرنا نشست کمیسیون علمی و آموزشی مجلس دانش آموزی کشور با حضور نمایندگان استان های آذربایجان شرقی، اردبیل، آذربایجان غربی، کردستان، همدان، کرمانشاه و زنجان ٢٤ و ٢٥ بهمن ماه به میزبانی شهر ارومیه آغاز و در حال برگزاری است.
7125/2093
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.