اخبار مرتبط

سیف الله مطلبی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این طرح ها شامل آسفالت، احداث بوستان و پل، بهسازی معابر، مرمت پیاده روها، توسعه ناوگان موتوری، انواع طرح های مرمت و بازسازی و سایر طرح های عمران شهری است که از سوی امور شهری استانداری آذربایجان غربی در دهه مبارک فجر با هدف بهبود و افزایش کیفیت خدمات به شهروندان و افزایش رضایتمندی مردم به بهره برداری رسیده است.
وی ادامه داد: در این مدت عملیات اجرایی 40 طرح دیگر نیز با بیش از 230 میلیارد ریال اعتبار در شهرداری های آذربایجان غربی آغاز شده است که تلاش می کنیم تا اوایل سال آینده به اتمام برسد.
وی اضافه کرد: ارومیه و خوی شهرهای پیشتاز در تعداد طرح های شهری افتتاح شده در دهه فجر امسال هستند.
مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان غربی با اشاره به مشکل نقدینگی برخی از شهرهای استان و معوقات پرداخت حقوق پرسنل شهرداری ها، اظهار داشت: 32 هزار میلیارد ریال اعتبار از محل ارزش افزوده و سهم فرآورده های نفتی به آذربایجان غربی اختصاص یافته است که با تصویب نهایی آن توسط شورای نگهبان تا پایان سال جاری بدهی های شهرداری ها در پرداخت معوقات پرسنل شهرداری حل خواهد شد.
به گزارش ایرنا، 27 هزار و 310 میلیارد ریال طرح عمرانی و اقتصادی همزمان با ایام مبارک دهه فجر و چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در آذربایجان غربی به بهره برداری رسید.
امسال چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی است که در این مدت، اقدامات ارزنده زیادی در بخش های مختلف اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و هنری در نقاط مختلف کشور به ویژه مناطق محرومی نظیر آذربایجان غربی در راستای محرومیت زدایی انجام شده است.
دهه فجر از 12 بهمن آغاز و تا 22 بهمن ادامه دارد.
9903/6185/2093
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.