اخبار مرتبط

هشتم آبان سالروز درگذشت قیصر امین پور؛

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام عیسی برادری روز دوشنبه در راهپیمایی پرشور مردم تکاب در 22 بهمن با بیان اینکه انقلاب اسلامی به ملت ایران عزت و اقتدار بخشیده است، اظهار داشت: علاقه مردم همیشه در صحنه به انقلاب هیچگاه خدشه دار نمی شود.
وی با اشاره به اینکه ملت ایران با شعارهای ' الله اکبر' و ' لا اله الا لله ' اسلام و انقلاب اسلامی را در برابر رژیم ظالم شاهنشاهی به پیروزی رساندند، اظهار داشت: راهپیمایی عظیم و حماسی چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی بار دیگر به دشمنان نظام ثابت کرد که ملت ایران با توسل به اهل بیت (ع) و با تکیه بر ولایت فقیه همچنان پشتیبان انقلاب و نظام و رهبری هستند.
وی با اشاره به اینکه امنیت پایدار کشور بزرگترین رهاورد و شاهکار انقلاب اسلامی است، ادامه داد: علاوه بر پیشرفت های علمی و نظامی، امروز وجود اتحاد و انسجام میان اقوام و مذاهب و آحاد محتلف مردم از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی به شمار می رود.
امام جمعه تکاب اضافه کرد: این اجتماع میلیونی ملت ایران در دفاع از نظام جمهوری اسلامی به دنیا نشان داد که تحریم های ظالمانه اقتصادی و مشکلات موجود کشور در اراده راسخ ملت ایران در پشتیبانی از آرمان های انقلاب اسلامی هیچ خللی وارد نکرده است.
وی با بیان اینکه ملت ایران قدردان و مرید انقلاب اسلامی هستند، اظهار داشت: مردم ایران با شرف و عزت والای خود هیچگاه از انقلاب اسلامی جدا نخواهند شد و همواره پشتیبان راه امام و شهدا و ولایت فقیه خواهند ماند.
حجت الاسلام برادری بیان کرد: اقشار مختلف مردم و همه اقوام و مذاهب امروز با حضور حماسی و بی نظیر خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن یک صدا و در کنار هم در مسیر نورانی ترسیم شده توسط امام خمینی (ره) حرکت و در مقابل توطئه های دشمنان مستحکم تر از همیشه ایستادگی کرده اند.
امام جمعه تکاب همچنین از حضور حماسی و پرشور آحاد مختلف مردم، دانش آموزان، دانشجویان و بازاریان این شهرستان در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کرد.
به گزارش ایرنا، مردم تکاب و بخش تخت سلیمان همزمان با سراسر کشور با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن، با در دست داشتن پرچم ایران اسلامی، چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران را جشن گرفتند.
7514/6185/2093
انتهای پیام

اخبار مرتبط

هشتم آبان سالروز درگذشت قیصر امین پور؛

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.