اخبار مرتبط

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: ایران جزیره امن و ثبات در منطقه است.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، نمایشگاه دستاوردهای نظامی و فرهنگی 40ساله ارتش در تیپ 264شهید عبدی سلماس میزان 500نفر از دانش آموزان مقطع متوسطه این شهرستان بود تا از نزدیک با آخرین تجهیزات و دستاوردهای نظامی ارتش آشنا شوند.

شهروز برزگر کلشانی نیز در بازدید از این نمایشگاه، ضمن تقدیر از عوامل برگزاری این نمایشگاه با اشاره به اینکه در طول سالهای دفاع مقدس، ایران نه تنها با عراق بلکه با قدرتهای نظامی جهان درگیر بود که برای نابودی جمهوری اسلامی هم قسم شده بودند، تصریح کرد: اما به جهانیان ثابت شد که در دفاع از خاک کشورمان از جان و مال خود گذشت خواهیم کرد و جوانان ایرانی ثابت کرده‌اند که دست از تلاش برای پیشرفت و توسعه توان موشکی برنخواهند داشت .

نماینده مردم شهرستان سلماس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز در برابر دشمنان استکبار با تبلیغاتی که علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آغاز کرده اند باید با برنامه ریزی ایستادگی کرد و قطعاً تمامی توطئه و برنامه آنها بی نتیجه خواهد ماند .

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در دنیای امروز ایران با وجود استقرار در منطقه‌ای پرالتهاب، جزیره ثبات و امنیت است و این امر پیامی جز اقتدار و توان بالای نظامی ایران برای دشمنان ندارد.

حسین خیرجویی مدیر آموزش و پرورش سلماس در حاشیه بازدید از این نمایشگاه گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه ارتقاء سطح انگیزه و تعلق نوجوانان نسبت به جبهه حق در تقابل باطل ، آگاهسازی در خصوص دستاوردهای 40ساله ارتش قهرمان ایران، آشناسازی دانش آموزان با شخصیت و آرمان های امام (ره) و رهبرمعظم انقلاب ، تقویت روحیه انقلابی و انگیزه دانش آموزان نسبت به پیگیری آرمان های ملی و جهانی و تمدن نوین انقلاب اسلامی ، برانگیختن خلاقیت و توانمندی دانش آموزان در عرصه های مختلف فرهنگی و اجتماعی و هم افزایی و همکاری دانش آموزان در سطح تشکل های دانش آموزی است .

خیر جوئی گفت : هویت بخشی به دانش آموزان به عنوان آینده سازان ایران اسلامی، تجربه شیرین فعالیت تشکیلاتی و جمعی، شناخت بیشتر از انقلاب اسلامی و ایجاد نگاهی امیدوارانه و روشن نسبت به آینده، از ثمرات تربیتی این نمایشگاه‌هاست .

 


انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.