اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا دیدار 2 تیم دورنای ارومیه و شهرداری تبریز عصر امروز /چهارشنبه/ با حضور بیش از یک هزار تماشاگر مشتاق ارومیه ای در سالن 6 هزار نفری غدیر این شهر برگزار شد.
تیم دورنای ارومیه در ست های اول و دوم با وجود باخت مقابل حریف تبریزی عملکرد قابل قبولی داشت و با نتایج 25 بر 23 و 27 بر 25 مغلوب شد.
اما در ست سوم تجربه بازیکنان تیم شهرداری تبریز بر جوانی و انگیزه بازیکنان دورنا غلبه کرد و این تیم توانست تا نتیجه 25 بر 18میزبان خود را شکست دهد.
تیم شهرداری تبریز برای رسیدن به دیدارهای پلی آف نیاز مبرم به پیروزی در این دیدار داشت اما در آن طرف میدان نیز بازیکنان نوجوان و نوظهور تیم دورنای اورمیه با وجود قرار گرفتن در قعر جدول نشان دادند برای تک تک امتیازات کسب شده در لیگ برتر کشور تلاش می کنند.
جدال دور رفت 2 تیم در یک ماراتن سخت و نفس گیر با نتیجه 3 بر 2 به سود شهرداری تبریز به پایان رسیده بود.
محمدرضا درفش به همراه محمد آقایی قضاوت این دیدار را بر عهده داشتند؛ ناظر داوری احمد دامغانی نژاد و ناظر سازمان لیگ علی یاوری در این مسابقه بودند.
به گزارش ایرنا تیم والیبال دورنای ارومیه هفته گذشته در دیداری خارج از خانه مغلوب تیم پیام خراسان شد.
این تیم تاکنون با اندوختن 6 امتیاز همچنان در رتبه سیزدهم جدول رده بندی لیگ برتر والیبال کشور قرار دارد؛ تنها پیروزی بازیکنان نوجوان و کم تجربه این تیم در هفته هیجدهم با نتیجه قاطع 3 بر صفر مقابل شهرداری گنبد کسب شد.
80 درصد ترکیب تیم دورنا را بازیکنان تیم ملی نوجوانان زیر 18 سال تشکیل می دهد و هشت بازیکن آن والیبالیست های شهر ارومیه هستند.
هدایت تیم والیبال دورنای ارومیه را «محمد وکیلی» بر عهده دارد و تنها بازیکن جوان این تیم «رضا رضایی» 20 ساله بوده که وظیفه سرگروهی تیم را عهده دار است.
هدف از تشکیل این تیم پشتوانه سازی برای آینده والیبال کشور و آماده سازی تیم ملی نوجوانان ایران برای حضوری قدرتمند در رقابت های جهانی 2019 نوجوانان مصر است.
مسابقات امسال لیگ برتر والیبال باشگاههای ایران با حضور 13 تیم درحال برگزاری است و شهرداری ورامین کماکان در صدر جدول رده بندی این مسابقات قرار دارد.
7156/2093
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.