اخبار مرتبط

جواد زاهدی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از جمله رشته هایی که از توان این هنرمندان استفاده می شود، می توان به نقاشی، شعر، ادبیات، مجسمه سازی، کارگردانی و فیلمسازی اشاره کرد.
وی اضافه کرد: علاوه بر آن، 150 مربی همواره در رشته های مختلف با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همکاری دارند.
وی بیان کرد: با استفاده از ظرفیت آموزشی هنرمندان و مربیان، آموزش های بسیار خوبی برای کودکان و نوجوانان ارائه نی شود که نتیجه آنها کسب رتبه های برتر در سطح کشور و حتی بین کشورهای مخالف دنیاست.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی ادامه داد: در سال های اخیر، رتبه های بسیار خوب جهانی در رشته های انیمیشن، تئاتر، قصه گویی، نقاشی کودکان و سفالگری برای استان کسب شده است.
زاهدی گفت: یکی از مهمترین برنامه های این نهاد، برگزاری کارگاه های دوره ای است که این کارگاه ها با رویکرد تربیت خلاق در رشته های نقاشی، خوشنویسی، کاردستی، سفالگری، موسیقی، رباتیک، نجوم و شطرنج برگزار می شود.
به گزارش ایرنا 23 مرکز ثابت و 10 مرکز سیار، روستایی و پستی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در آذربایجان‌غربی فعالیت‌های متنوع فرهنگی، هنری، ادبی، دینی و علمی را در قالب 40 نوع برنامه با محوریت ترغیب کودکان و نوجوانان به مطالعه کتاب ارائه می کنند.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی با 60 هزار نفر عضو مشغول ارائه خدمات به کودکان و نوجوانان این استان است.
7129/8137
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.