اخبار مرتبط

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: بیش از 3000 تن گوشت قرمز و مرغ تنظیم بازار در آذربایجان غربی توزیع شده است.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی دهقان در جمع خبرنگاران از توزیع 3 هزار و 177 تن گوشت قرمز و مرغ منجمد در استان در راستای تنظیم بازار قیمت این محصولات از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

وی اظهار کرد: از این میزان اقلام پروتینی توزیع شده از ابتدای سال جاری تاکنون در حدود 1779 هزار تن گوشت مرغ منجمد و 1366 تن گوشت قرمز منجمد و 32 تن گوشت قرمز منجمد گوسفندی است.

دهقان ادامه داد: در مجموع 151 تن گوشت گرم گوسفندی وارداتی نیز در سطح فروشگاههای زنجیره ای و تعاونی مصرف استان توزیع شده است.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی اضافه کرد: گوشت قرمز و مرغ تازه و منجمد به اندازه کافی وجود دارد و هیچگونه کمبودی در این زمینه نداریم و به هر میزان که نیاز باشد تامین و به بازار عرضه و توزیع می شود.

دهقان اضافه کرد: همچنین تاکنون  327 تن شکر و 1860 تن برنج در قالب طرح تنظیم بازار در سطح فروشگاههای زنجیره ای و تعاونی مصرف استان توزیع شده است و همچنان ادامه دارد.


انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.